Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

 Vučić je baš klasičan navijač Liverpula sa Severa 80-ih, za njih je Liverpool bio maltene ono što je za ove klince sada Olimpiakos.  navijalo se podjednako za Zvezdu i za Liverpool, dok nije počelo pravoslavno preosveštavanje 90-tih

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

4 hours ago, crtamOrasi said:

Zašto bi lagao za koga navija?

 

Niko o tome ne priča, pričamo o imaginarnom susretu sa Hrvatima u Rimu. A ne verujem mu ni da je bio na utakmici.

 

btw u međuvremenu u ne-vestima, izbile priče bivših igrača o rasističkom zlostavljanju u Čelsiju, svi smo jako neiznenađeni :fantom:

 

 

Link to comment

Najzanimljiviji podatak u priči je da je Bazendžija, hrabrost pred žabarohrvatskim ultrasima je izmišljena, naravno, i kao takva nebitna.

Link to comment

Da li stvarno ne razumeš? :lol:

 

Reč je o gotovo izvesnom laganju da je bio u Rimu i apsolutno izvesnom laganju da mu se desilo šta se desilo. To o čemu ti pričaš, fotka sa šalom, je potpuno nebitno jer je staro skoro četiri godine. To što je za tebe to novost, to je do tebe :lol: BTW pored Liverpula, isticao se i kao navijač Arsenala, Milvola, Reala, Bajerna...

 

 

Link to comment

Ma jebe mi se da li je bio u Rimu ili ne, iz kog bi razloga izmišljao priču sem ako stvarno nije navijač Liverpoola? Imao je godinama šansu da serenda kako je išao da gleda Barcelonu, Real ili Bayern i odlučio je da glumi ultrasa baš sad.

Link to comment
26 minutes ago, copkillah said:

BTW pored Liverpula, isticao se i kao navijač Arsenala, Milvola, Reala, Bajerna...

 

Ali najvažnije da se ne navija slučajno za Rijeku, nego za neki Veliki™ klub, preferably Zvezdu ili čak Partizan.

 

Tan2017-8-24_102834504_0_1000x0.jpg

Link to comment
1 minute ago, crtamOrasi said:

Ma jebe mi se da li je bio u Rimu ili ne, iz kog bi razloga izmišljao priču sem ako stvarno nije navijač Liverpoola? Imao je godinama šansu da serenda kako je išao da gleda Barcelonu, Real ili Bayern i odlučio je da glumi ultrasa baš sad.

 

Pa otkako je Vučić na vlasti, Liverpool nije ni imao većih evropskih gostovanja do ove sezone. Čisto sumnjam da su surovi ultrasi Basela, Ludogoretsa i Anžija dovoljno jaka™ priča.

Link to comment
3 minutes ago, crtamOrasi said:

Ma jebe mi se da li je bio u Rimu ili ne, iz kog bi razloga izmišljao priču sem ako stvarno nije navijač Liverpoola?

 

Pa ne igra se svake godine u bratskom i komšijskom Rimu, za koji smo već čuli da mu je asfalt u gorem stanju nego beogradski.

 

Da ste izvukli Bajern, isto tako bi išao da gleda Bajern i srao kako su neki Splićani pali ničice pred njim.

Link to comment

Ne možemo da znamo šta bi bilo kad bi bilo, niko ga nije uslikao sa šalom Bayerna. Ni Arsenala, ni Milwolla, ni Gretne.

 

Ja bih preispitao svoja uverenja da Vučić navija za moj tim :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...