Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Не бих у данашње време сведочио да је било која слика права, али чињеница је да су Вучић и Клоп исти тип победника. :fantom: 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Na b92 je bio i tekst kako se sam, bez telohranitelja, suprotstavio dalmatinskim huliganima koji su ga prepoznali na tribini :D

Presekoh se šta će na našoj utakmici, srećom pa je došao zbog protivničke ekipe. Skroz očekivano :fantom:

Link to comment
17 minutes ago, crtamOrasi said:

Na b92 je bio i tekst kako se sam, bez telohranitelja, suprotstavio dalmatinskim huliganima koji su ga prepoznali na tribini :D

Presekoh se šta će na našoj utakmici, srećom pa je došao zbog protivničke ekipe. Skroz očekivano :fantom:

DcquhdRX0AA5ISN.jpg

 

:kecman:

Link to comment
41 minutes ago, crtamOrasi said:

Na b92 je bio i tekst kako se sam, bez telohranitelja, suprotstavio dalmatinskim huliganima koji su ga prepoznali na tribini :D

Presekoh se šta će na našoj utakmici, srećom pa je došao zbog protivničke ekipe. Skroz očekivano :fantom:

 

Meni je ekstra ako mu bilo ko veruje bilo šta što kaže :lol:

 

Link to comment
23 minutes ago, radisa said:

Sad da vidimo kako će da useru...

Uspeli su da ne useru...

 

Sutra Huddersfield za opstanak i siguran plasman Liverpoola u CL...

Link to comment

Bravo za Sotone. U gostima, protiv direktnog konkurenta, u ovom trenutku.. super odrađeno. Ovog Karvahala Murinjo nahvalio nakon što ga je dobio, znao sam da je neka prevara.

Link to comment

Vučić 1995: "Ubićemo 100 Salaha za 1 Grujića."

 

Vučić 2018: "If he scores another few, I'll be Muslim too."

 

Vučić 2020: "Istrgao bih glasnice koje su skandirale ime Mohameda Salaha."

 

Elem, ostaje Soton, a možda i Swansea. Huddersfield ima 3 boda više, ali i lošiju gol-razliku od Swansea, Chelsea vani i nas kući dok Swansea čeka Stoke.

Link to comment
4 minutes ago, Jeremija said:

Ako igraju sa vama, onda sigurno ostaju.

 

Posljednja Arseneova utakmica sa Arsenalom + nikakav pritisak na igračima + Auba & Laca u formi = rijetka gostujuća pobjeda za nas.

Link to comment

Zezam se, bre. Baš zbog svega što si naveo, dobra šansa da će Arsenal pobediti, mada nikad se ne zna sa timovima koji se bore za opstanak, tu je motivacija uvek jaka.

Link to comment
10 hours ago, Прслин said:

DcquhdRX0AA5ISN.jpg

 

:kecman:

 

To! :D

 

10 hours ago, copkillah said:

 

Meni je ekstra ako mu bilo ko veruje bilo šta što kaže :lol:

 

 

Zašto bi lagao za koga navija?

 

9 hours ago, ArleKino said:

Vučić 1995: "Ubićemo 100 Salaha za 1 Grujića."

 

Vučić 2018: "If he scores another few, I'll be Muslim too."

 

Vučić 2020: "Istrgao bih glasnice koje su skandirale ime Mohameda Salaha."

 

 

:D

Link to comment

Sinoc bacim pogled na tabelu i shvatim koliko je tacna ono da ce u jednom trenutku ispasti iz lige svaki klub koji nije deo (sadasnje) velike sestorke + Evertona. Na primer, pre samo pet godina su iz EPL ispali KPR, Reding i Vigan, a deo lige bili i makar jos godinu dana ostali VBA, Noric, Fulam, Aston Vila i Sanderlend. Da mi neko nabaca sve ove klubove i kaze da pogadjam sezonu, pre bih rekao da je neka 2008. Bas me zanima koliko je klubova delilo tih 13 mesta u poslednjih petnaestak godina... Mozemo da udarimo i veci vremenski opseg, ali onda bi bilo 14 mesta :D

 

A jednako mi je interesantno i da je cela ova aktuelna neatraktivna skupina u to vreme bila u Cempionsipu. Na prvi pogled bi izgledalo se makar neko lomatao po trecoj ligi.

Edited by Malvo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...