Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

18 minutes ago, copkillah said:

 

Vidno su umorni i samo čekaju to finale :D

 

Elem, ako će da pomogne:

 

 

 

 

Poručnik reče 200m da se prošetate ligom, ja ga shvatio ozbiljno pa već krenuo da brojim :fantom:

 

- keita 75m

- fekir 70m

- alison 300m?

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

5 minutes ago, Ruxin said:

 

- keita 75m

- fekir 70m

- alison 300m?

Ako sa tim ne bude cetvrti, bar kolo pre kraja, a ne da strepimo do zadnjeg kola, necu ga vise podrzavati od 2020.

Link to comment
21 minutes ago, radnik said:

Pomaze ako je veznjak, ako je za trojku napred i ne bas :D

veza, veza, veza ....

 

Eno ti Gvinejac za vezu, Klopp već najavljuje koliko je dobro što neće igrati u Rusiji pa će imati vremena da ga izmrcvari preko leta.

 

A Fekir je neki Hazardoliki ofanzivac opšte prakse, zar ne? Možda bi mogao da uskoči umesto Oksa na poziciji Coutinho, u kom slučaju bi Keita izbacio Wijnalduma/Milnera.

 

5 minutes ago, renne said:

Pa kad spavaš u nevreme

 

Dobro, nisam sva tri puta spavao, to samo danas :sad: Protiv vas™ sam bio u avionu, a WBA sam mislio da se igra u kasnijem terminu. 

Link to comment

cemu panika kolege... samo opusteno :happy: lovro kaze da je sve i dalje u nasim rukama...:fantom:

 

1 hour ago, Ruxin said:

- keita 75m

 

raco, burazeru, daj skoncetrisi se molim te. pa to bi bilo isto ko kad bi vasic tebi brojao one silne bekove i halfove u ovaj predstojeci prelazni rok :isuse: 

keita je kupljen jos proslo leto.

 

a sto se tice ovog fekira gledao sam njegove utubove lane i deluje da pokriva bas filipovu poziciju. 

oce kloppara da fura najsegzi fuzbal sledece sezone:wub:

Link to comment
16 minutes ago, Meazza said:

Da bas izgubi od Brajtona kod kuce u poslednjem kolu...

 

Bro, do you even klopp? :happy:

 

8 minutes ago, cvrlle said:

raco, burazeru, daj skoncetrisi se molim te. pa to bi bilo isto ko kad bi vasic tebi brojao one silne bekove i halfove u ovaj predstojeci prelazni rok :isuse: 

keita je kupljen jos proslo leto.

 

 

Hoćeš reći da je klopara ove sezone spucao čitavih 250 milki, samo da bi mu sad lagano visilo četvrto mesto? Au! :ohmy:

 

Edited by Ruxin
Link to comment

Naprotiv, hoće reći da treba da ga uračunaš u predstojeći prelazni rok ali uz inflaciju. Dakle, jedno 85 miliona :fantom: 

Link to comment
 
 
Arsenal dao Arseneu zlatni pehar PL. :hail: Gospodski klub bili i ostali.


Da ne ode praznih ruku u penziju.



Fekir bi bio odlican za Live i igra manje vise ono sto je Firmino igrao pre dolaska na ostrvo (moze i klasicnu 10ku, moze false 9 da se posluzim recnikom FM) Mada u OL Auar deluje kao future investment i pitanje je kad ce ga neko veci pokupiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Преносим са Вест Хемовог форума податке о кинти коју су клубови потрошили (или зарадили) од трансфера ове године:

 

Man City €222m
Man United €153m
Everton €77m
Brighton €65m
Chelsea €57m
Watford €55m
WBA €51m
Huddersfield €51m
Palace €45m
Liverpool €42m (– 1.5m after January)
Leicester €40m
Bournemouth €34m
Newcastle €25m
Spurs €18m
Stoke €0m (-£23m after January)
Arsenal €-3.3m
West Ham €-12m
Burnley €-14m
Swansea €-30m (-£8m after January)
Southampton €-31m

 

Ливерпул има и податак у загради због Кутиња. Последњих шест говоре доста о свима, али највише о човеку за кога сам ја гласао да је менаџер године.

Link to comment
27 minutes ago, radisa said:

Crveni su zaradili?

 

Da niko ne povezuje crvene i minus, povezivao bi ih Praslin. :D

Link to comment

A sitiju nije 155m (222m after january)?  :mad:

 

Pošto bi jasno osvojili titulu i bez laporta zaključak se sam nameće. Hvala prsline, nisam ni ja znao da smo uložili samo 2m više od murinja za 17 bodova više! Da ne kažem da smo je osvojili i bez mendija što smanjuje cifru na 95m.

 

Pep mađija :Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...