Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

El vam frka liverpulđani? :fantom:

 

Opušteno, i kad vas naduva brajton ostaje šansa da se plasirate osvajanjem lš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lolol:

Link to comment

Realno LE je mera ovog rostera. Tako je prosle sezone morao 'boro da se pobedi u zadnjem kolu i jedva su uspeli, jeste bilo 3-0 na kraju, ali dosta vise izvlacenja. 

Link to comment
21 minutes ago, radnik said:

Poetska pravda bi bila da Liv. ispusi zadnje kolo od BUHAHA.

Je li vidis vini sto sam popizdeo zbog onih 2-2 sa WBA ... Chelsea sto je do njih odradjuje i ljudi zasluzuju da igraju CL pre ovih "mojih" luzera.

 

Ovo nije fer što pišeš, kako možeš da porediš Čelsi koji je pre dva meseca završio sa Evropom, sa timom koji je pre samo par dana obezbedio ulazak u finale LŠ i koji je maksimalno iscrpljen u ovom momentu? 

Link to comment
20 minutes ago, Ruxin said:

Arle, zar se baviš lepšom polovinom u danu kad ste ovako veličanstveno razbili glavnog rivala? :happy:

 

Ma smiješno mi ovo za Pocha neluzera, a osvojio manje trofeja nego Michael Laudrup.

 

Dogodine se ionako stvari vraćaju u normalu, Arsenal uzima titulu sa napadačkom četvorkom Mkh-Auba-Laca-Özil, MMW.

 

Arsenal dao Arseneu zlatni pehar PL. :hail: Gospodski klub bili i ostali.

Link to comment

@copkillah

Moram negde frust da izbacim. Toliko se puta unesem, e samo sad da pobede i uvek zajebu. Negde u mracnom razvoju situacije sam mec protiv WBA oznacio kao kljucni, pobeda ... ligu lagano privodis kraju, odmaras igrace za CL ... oni vode 2-0 i desi se 2-2. Milioniti put ispustaju 2 razlike. Nisu pod VVD i mislio sam konacno je bar to reseno, ali vidimo da nije. Protiv Stoka nisam ni gledao, pa ne znam sta je bilo osim 0-0.  Mogu da im oprostim ako uzmu CL :D

Edited by radnik
Link to comment
1 minute ago, radnik said:

@copkillah

Moram negde frust da izbacim. Toliko se puta unesem, e samo sad da pobede i uvek zajebu. Negde u mracnom razvoju situacije sam mec protiv WBA oznacio kao kljucni, pobeda ... ligu lagano privodis kraju, odmaras igrace za CL ... oni vode 2-0 i desi se 2-2. Milioniti put ispustaju 2 razlike. Nisu pod VVD i mislio sam konacno je bar to reseno, ali vidimo da nije. Protiv Stoka nisam ni gledao, pa ne znam sta je bilo osim 0-0.  Mogu da im oprostim ako uzmu CL :D

 

Vidno su umorni i samo čekaju to finale :D

 

Elem, ako će da pomogne:

 

 

 

Link to comment

Mane pokupio ozljedu butnog mišića.

 

Liverpool u gostima ove sezone očajan u derbijima, sve porazi osim kod, naravno, Arsenala, a i tu su imali 6 minuta amoka gdje im je umrli Arsenal sa 0-2 došao na 3-2.

Link to comment
46 minutes ago, radnik said:

Je li vidis vini sto sam popizdeo zbog onih 2-2 sa WBA ... 

 

Ne vidim, zaspao čekajući utakmicu i malopre se probudio :isuse: ali ne znam ko ne bi popizdeo.

 

Ove sezone sam osim gostoanja Čelsiju propustio još prvo poluvreme protiv WBA nedavno, i nulu protiv Man Utd kod kuće. Dva boda su uzeli iz te tri utakmice :sad: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...