Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Za Grujića nije bilo mesta u najvećoj utakmici sezone za Kardif, tako da verujem da to dosta govori o njegovoj sudbini u Liverpulu. Možda bi i njemu prijao Jokan, kao što je prijao Mitru?

 

Vasiću, budi jak.

 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

1 hour ago, copkillah said:

Za Grujića nije bilo mesta u najvećoj utakmici sezone za Kardif, tako da verujem da to dosta govori o njegovoj sudbini u Liverpulu. Možda bi i njemu prijao Jokan, kao što je prijao Mitru?

 

Vasiću, budi jak.

 

Nema ga vec dugo u prvih 11. Drzao ga je na terenu toliko da ispostuje ugovor. Realno Grujic nije za Liverpool. Nema tu agresivnost. S obzirom na sve ne bi trebao na SP.

Link to comment

Bog fudbala :Hail:

 

Jel postoji i dalje neka šansa da Liverpul izduva za lš? Ako postoji to je onda gotova priča, jbg klop :sad:

Link to comment
1 minute ago, Ruxin said:

Bog fudbala :Hail:

 

Jel postoji i dalje neka šansa da Liverpul izduva za lš? Ako postoji to je onda gotova priča, jbg klop :sad:

postoji naravno

Link to comment
1 minute ago, renne said:

postoji naravno

 

Kakvo bi to dostignuće u luzeraju bilo! Prosto sad ne znam koji scenario da priželjkujem, iako mi je live jedno 26x draži od boring, boring...

Link to comment
Just now, Ruxin said:

 

Kakvo bi to dostignuće u luzeraju bilo! Prosto sad ne znam koji scenario da priželjkujem, iako mi je live jedno 26x draži od boring, boring...

 

Nemoj zaboraviti da se sad i Totenhem bori za Top 4. Ako ostane ovako, biće super-interesantan zadnji dan...

 

Link to comment

Ma jok poch nije luzer, nema šanse. A klop car je totalno u stanju da lagano izgubi od brajtona, samo ako zatreba...

Link to comment

Plavsic na kraju sumira kao da ima milion kombinacija, a ne jedna jedina: da Celsi dobije obe, a da LIverpul ne pobedi Brajton.

Link to comment

Poetska pravda bi bila da Liv. ispusi zadnje kolo od BUHAHA.

Je li vidis vini sto sam popizdeo zbog onih 2-2 sa WBA ... Chelsea sto je do njih odradjuje i ljudi zasluzuju da igraju CL pre ovih "mojih" luzera.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...