Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, porucnik vasic said:

Ш'о?

 

 

Zato što sam kulturan čovek.

 

 

 

Da ostavim ovo ovde:

 

 

 

 

 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kompilacija samo za JC - onaj što ne daje dovoljno golova:

 

 

In other news: Mourinho blames loss on bit-part players

 

“We are probably not as good as people think we are individually. I knew what was going to happen, and I told them, but that is what we got."

 

“For me that’s always disappointing because that’s not me. I’m not sure every one of my players is disappointed.”

 

Posle će opet ona priča kako On uvek štiti svoje momke, a oni bi za Njega gologrudi na bajonete jurišali...

Од Интера то није случај. Зашто не знам.

Link to comment
24 minutes ago, Jeremija said:

Da ostavim ovo ovde:

 

 

Preterujete, uopšte nije bila neka 100% situacija ni za jednog ni za drugog. Martial takođe ima čoveka ispred sebe (istog koji je ispred Rashforda), a dok bi lopta stigla stigao bi i Bruno.

Link to comment
25 minutes ago, porucnik vasic said:

Од Интера то није случај. Зашто не знам.

Nikad i nije stvarno bio slučaj. Ljudi su ga voleli dok su pobeđivali, ali kad god bi se stvari malo zakomplikovale (Madrid, Chelsea II, Manchester) pokazalo se da će Specijalni komotno da ih pusti niz vodu u očajničkom pokušaju da zaštiti svoju ličnu reputaciju nenadjebivog pobednika.

Link to comment

Pa kad je do tada uspešno čuvao reputaciju nenadjebivog pobednika i neshvaćenog genija. U takvim uslovima besmisleno je pričati o nekakvom žrtvovanju za igrače i zaštiti istih - tek kad je postalo potrebno da se žrtvuje za njih, pokazalo se šta mu je prioritet. A i dalje se pokazuje.

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

Preterujete, uopšte nije bila neka 100% situacija ni za jednog ni za drugog. Martial takođe ima čoveka ispred sebe (istog koji je ispred Rashforda), a dok bi lopta stigla stigao bi i Bruno.

Kao ono kad si za Manea u sličnoj situaciji napisao da je doneo suboptimalnu odluku ili tako nešto? Lepo se vidi momenat u kojem dodavanje 100 posto prolazi. I da ne prolazi, zna se šta se radi u ovakvim situacijama i on mora da proba dodavanje.

Link to comment

Naravno da vazda stiti igrace. Zato i dalje nervira Vinije na kzs. :D

 

Ne znam od cega bi u Interu stitio igrace kad je gazio sve redom. Murinjo je i tada i sada isti. Specijalni trener kojeg vole oni koji vole fudbal. Na drugoj strani su ljubitelji vara, inovatori 2x30 min sa stopovanjem vremena i ukidanjem ofsajda, oni koji misle da su Rasford i Milner igraci, nepoznavoci fudbalskih pravila i postovaoci tika take, Krojfa, Inijeste i Cigrinskog... :fantom:

Link to comment
3 hours ago, čekmeže said:

Kao ono kad si za Manea u sličnoj situaciji napisao da je doneo suboptimalnu odluku ili tako nešto? Lepo se vidi momenat u kojem dodavanje 100 posto prolazi. I da ne prolazi, zna se šta se radi u ovakvim situacijama i on mora da proba dodavanje.

 

Mane je ispravno uradio sto je sutirao u toj situaciji. Morao je bolje sutirati, kakav crni pas...

Edited by MiddleClass
Link to comment
8 hours ago, Weenie Pooh said:

Preterujete, uopšte nije bila neka 100% situacija ni za jednog ni za drugog. Martial takođe ima čoveka ispred sebe (istog koji je ispred Rashforda), a dok bi lopta stigla stigao bi i Bruno.

 

+1 

 

Bukvalno, samo da je u prvoj sekundi dodao, stvorio bi mu dobru priliku, ali nije ga ni video tada jer je išao na loptu i ka golu. Posle toga je već bilo kasno.

 

Link to comment
4 hours ago, čekmeže said:

Kao ono kad si za Manea u sličnoj situaciji napisao da je doneo suboptimalnu odluku ili tako nešto? Lepo se vidi momenat u kojem dodavanje 100 posto prolazi. I da ne prolazi, zna se šta se radi u ovakvim situacijama i on mora da proba dodavanje.

 

Ima delić sekunde u kom dodavanje eventualno prolazi, a i tako bi Martial morao da šutira iz prve da ga ne bi zatvorili defanzivci - da plasira pored golmana i štopera. Stvarno nije naročito povoljna situacija ni za jednog ni za drugog.

 

Sušta suprotnost od one Maneove situacije - tamo je bila super povoljna situacija za njega, a bila bi još neznatno povoljnija da je dodao Salahu. Ali u oba slučaja, apsurdno je kenjati igraču iz naše TV perspektive, isto kao što se zapomaže kad pomoćni sudija ne primeti ofsajd od 30 cm jer, pobogu, na snimku je sasvim očigledan.

 

1 hour ago, MiddleClass said:

Naravno da vazda stiti igrace. Zato i dalje nervira Vinije na kzs. :D

 

Ne znam od cega bi u Interu stitio igrace kad je gazio sve redom. 

Ne nervira mene, meni je spektakularno zabavno slušati ga kako se iskenjava po igračima koje je sam stavio u tim, a često i sam kupovao :D Pa još svaki put ističe da on lično porazu nije sklon, za njega su porazi nešto sasvim strano, ali jebiga, zar ne vidimo sa kakvim je dvestomilionskim kršinama prinuđen da radi...

 

Sa Inter period se slažem, dakle postalo je potrebno da zaštiti igrače tek u Madridu kad ih je preslišavala UNICEF-backed Barcelona, u Chelsea kad su bili mali konjić protiv kog je vaskolika sudijska organizacija, u Man Utd kad nose breme ogromne cene... ali njemu je u tim slučajevima (sasvim razumljivo) bio prioritet da pokrije svoje dupe. Zato je suludo pričati da se on plemenito podmeće kako bi zaštitio svoje momke koji ga obožavaju, jer to nije radio ni ranije (kad je gazio sve redom) ni kasnije (kad su počeli drugi da gaze njega).

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Nema to nikakve veze sa sekundama, eventualnim prolaženjem i TV perspektivom. Šta je tvoja logika, da se dodaje samo ako si siguran da će pas proći? Rašford je iskosa, ima samog igrača kojeg vidi, njegovo je da proba dodavanje, da li će pas proći, da li će ovaj pogoditi, nije bitno, on mora u toj situaciji dodati saigraču.

Što se tiče Manea, ako je tebi neznatno povoljnjije da li će dodati dvojici igrača koji su sami ispred golmana ili će šutirati slabijom nogom iskosa onda ne znam šta da kažem...zapitaj se zašto ljudi kače ove klipove, možda tu ipak ima nešto?

 

edit

 

obratiti pažnju na reakciju 3 Maneova saigrača na kraju, kao da mu govore Bravo majstore dobro si to uradio. 

 

 

 

Edited by čekmeže
Link to comment
1 minute ago, čekmeže said:

Rašford je iskosa, ima samog igrača kojeg vidi, njegovo je da proba dodavanje, da li će pas proći, da li će ovaj pogoditi, nije bitno, on mora u toj situaciji dodati saigraču.

 

+1 

 

Izuzetno neinteligentan igrac, ne samo zbog ovog sad.

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

 

Mane je ispravno uradio sto je sutirao u toj situaciji. Morao je bolje sutirati, kakav crni pas...

 

Middle, stvarno me zacudjujes sad. Pogledaj opet klip sto je okacio cekmeze. :) 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...