Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

5 minutes ago, copkillah said:

 

Ajde bre šta si se usrao, sve je pod kontrolom 

Ма сигурно јесте. Најбољи ти ортак мистериозно нестаје пред највеће утакмице сезоне. До јаја је то контрола.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

OMG, OMG, OMG PEP POTVRDIO DA PLANIRA DA POTROŠI JOŠ MILIJARDU!!!

STONES OUT, EVANS IN!!! NOVI GOLMAN??!!

 

 

“Don’t worry, we are going to spend a lot of money next season as well — maybe £1billion or something,” Pep joked during his post-match news conference.

“It’s the same question with Chelsea four years ago, when they were not good the next season. Next season everyone starts with zero points. We need something.

“We need to touch something, the team. Maybe one. Maybe two. No more than that, for next year.”

Edited by Ruxin
Link to comment

Што се Ливерпула тиче, зар се није иста ствар као са Жексом десила и са Бенитезовим асистентом? Исто су сто година било заједно, па се раскантали у Ливерпулу? 

 

Зезамо се ми овде по доруму, помало нервирамо, али мислим да је тешко скапирати колики заправо притисак осећају ти људи. 

Link to comment
2 hours ago, cvrlle said:

evo, sad internetom kruzi prica da se pojacavamo drugoligaskim igracima:isuse:

ruxin ce nam ispred nosa maznuti jorginja(naravno na pepetov sarm i magijsko znanje a ne na naftni pogon):isuse:

katastrofi!

sto bi vasic rek'o ''ovo nista ne valja''

 

Zorzinja iz Napolija? To je opasna kupovina.

 

Btw Ima li nekih pikanterija glede razlaza? Ne bi me cudilo da je balkanski zavodnik ulazio u klopovu zenu ili slicne gadosti :jerry:

Link to comment
37 minutes ago, John Coltrane said:

Btw Ima li nekih pikanterija glede razlaza? Ne bi me cudilo da je balkanski zavodnik ulazio u klopovu zenu ili slicne gadosti :jerry:

 

bas sam cekao jednog giggsovca da se pozove na neku bolestinu...:fantom:

 

Link to comment
2 hours ago, Прслин said:

Што се Ливерпула тиче, зар се није иста ствар као са Жексом десила и са Бенитезовим асистентом? Исто су сто година било заједно, па се раскантали у Ливерпулу? 

Pako Ayestaran, ubrzo posle njega su stvari polako krenule nizbrdo. Prolupali Rafa umislio da je Gareth Barry bolji igrač nego Xabi Alonso, i na kraju govnjiva motka.

Link to comment

Pep je izjavio da je osvajanje Premijer lige važnije od osvajanja Lige šampiona, a Murinjo je na pitanje šta je njemu bitnije rekao:

"Uvek kažemo da je bitnija liga ona koju osvojimo. Tako da, kada smo osvojili Ligu šampiona, rekao sam da je ona najvažnija, a kada smo osvojili Premijer ligu, rekao sam da je ona. Kada nisam ništa osvojio, rekao sam da osvajanje nije ni važno", izjavio je Murinjo. 

 

:D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...