Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Opet se obara rekord u centarsutevima umesto da ih izvrte ko na ringispilu. Nista da se odigra po zemlji.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ниси у праву, имао је Брант неколико одличних лопти по земљи у празан простор. :Jova: 

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

 

Veruj mi.

 

3 hours ago, John Coltrane said:

Ja sam ga i triplirao, ali dok Bai ne dobije dostojnog partnera oni mogu primiti i od moje ekipe koja pika jednom nedeljno :D

 

on je znao :Hail:

 

bez zezanja, ovo stvarno nisam očekivao ni u ludilu... moglo je da bude, u najgorem slučaju tvrdo nekih 60ak minuta i onda da ih slomite i date 2-3 komada... 

 

Link to comment
2 minutes ago, Прслин said:

Руксине, честитке!

 

Hvala brate prsline!

 

A ko da je juče bilo kad je pep izgubio meč za titulu... :fantom:

 

edit - hvala i radniku, zaslužili smo pep i ja sve ovo :sleep:

Edited by Ruxin
Link to comment

Sa Murinjom ili bez njega, bez krštenih bekova i krštenog napadača koji učestvuju u napadu nema ni golova, efikasnosti. Jebeš ovo više.

 

Ruksine čestitke.

Link to comment

Čestitke Ruxinu na tituli, bilo je napeto do zadnje minute na Old Traffordu.

 

Čestitke Smorenku na današnjoj pobjedi, apsolutno zasluženoj, i osiguravanju komfornog spasa u ligi pod komandom najboljeg menadžera.

 

Čestitke Burnleyu na budućem osvajanju 6.mjesta i slanju Arsenala na hlađenje od Evrope.

 

Čestitke Mourinhu na uspješnom trolovanju Pepa koji je koliko prekjuče rekao da City još može izgubiti titulu i tako još jednom pokazao da Pep ne zna ništa.

Link to comment

Nisam znao za tu Pepovu izjavu :laugh:

Sad ce novinari odmah Kloppa i Pocha da li mogu do drugog mesta da pale. Opet je ubacio kosku Bog f. Utd drugi, Liv. treci, Tott cetvrti, ja tako prognoyiram.

Link to comment

Kakva dva lica iste ekipe u samo nedelju dana?! Jebena navala bez ideje, ostavio bi ih za kaznu jedno 50krugova, ali ne da trce nego da hodaju po onoj kisurini. I gde je granica do koje ides i vidis da ne uspevas nista da postignes centarsutevima? Verovatno bi oni jos 2 dana pokusavali sa nabacivkom. Uzas, uzas...

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...