Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Nacelno se slazem, ali jos jedna stvar koja ne valja je sto broj penala raste. Tendencija je da odbrambeni igraci as a rule of thumb treba da se sklanjaju napadacima kad udju u 16. 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

I tako će kroz 50 god prijeći na igranje na plejstejsnu, a publika gledati svoja posla. 100 godina imalo svoju draž, sad bez kompjutera ne ide nikako. 

Link to comment
1 minute ago, Jeremija said:

Čelzi propo...

Preduhitrio si me :)

 

ALi ova budaletina precenjena Kurtoa, gde on stoji kod gola, pa potpuno neverovatno

Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

Preduhitrio si me :)

 

ALi ova budaletina precenjena Kurtoa, gde on stoji kod gola, pa potpuno neverovatno

 

 

Baš je precenjen, ne samo što nije napredovao, nego je nazadovao od povratka iz Atletika. Neće se Real usrećiti ako ga dovede umesto Navasa...

Link to comment

Kakav Real, za njega je Celzi apsolutni vrh karijere, pa ne bi mi branio ni u Partizanu a kamoli Celziju... jeste da se raspada cela ekipa i odbrana ali on je potpuna rupa... onaj prvi gol u Barseloni sramotno... ali ocito je trenutno raspad u Klubu cim ga i dalje drze na golu... 

Link to comment

Cist crveni. Isfrustriran je jer odskace od kvaliteta i nacina kako ekipa trenutno igra. I - Kristensen  - katastrofa. Katastrofa celu sezonu, igrac na JSL nivou.

Link to comment
Just now, Прслин said:

Ребнуће га ретроактивно.

 

nadam se. valjda ga onda vise conte nece staviti u ekipu. jeizvo je limitiran.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...