Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

17 minutes ago, ArleKino said:

Na kraju će se Burnley popišati i po Arsenalu i po Plavcima i uzeti 5.mjesto.

To je, zasluženo, vaše. Chelsi je već izvukao suvu drenovinu svojih mogućnosti

Link to comment
18 hours ago, Прслин said:

Христос Васкрсе! Срећан празник свима који славе, а срећан овај лепи дан свима осталима!

Ваистину Воскресе!

15 hours ago, Прслин said:

 

Јебеш му матер, у следећој текми има да навијам за Гладиолу, толико су надркани навијачи овог бившег клуба да бар у препотентности узимају титулу сваке године.

Овде већ нисам сигуран да ти мукица наша 189- није хаковао налог, јер је ово потпуно нетачно што си написао.  Никакве препотентности нема код Ливерпулових навчача што на ППП што овако, само страх и огромни лузерај. Биће да си нас помешао са Сектом. Мни је са друге стране потпуно нејасно како си ти од некадашњег симпатизера Ливерпула  постао онај ко га толико мрзи. Доживео си трансформацију достојну једног Мустафе Голубића. ;)

Е, и хвала што сте узели Челзију два бода данас, и тако завршили причу око ога ко је учесник Лиге Лажних Шампиона.

Link to comment
6 hours ago, porucnik vasic said:

 Мни је са друге стране потпуно нејасно како си ти од некадашњег симпатизера Ливерпула  постао онај ко га толико мрзи. Доживео си трансформацију достојну једног Мустафе Голубића. ;)

Е, и хвала што сте узели Челзију два бода данас, и тако завршили причу око ога ко је учесник Лиге Лажних Шампиона.

 

Нема на чему!

 

Што се "мрзења" Ливерпула тиче, откуд ти ти да га мрзим? Висок степен антипатије сам имао према Арсеналу и Тотенхему, али ме и ту мало искулирали Покетино и Арле. Не могу да их мрзим када играју добар фудбал или када их подржава добар човек. Мржња (чак и у тим случајевима) је резервисана за Партизан, али чак и тада је заправо комплимент јер се тако искрено мрзи само прави ривал. ❤️ Од свих геј клубова, Ливерпул ми је и даље најближи, можда зато што је најлузерскији хихихихи

 

Е, ако причамо ко ми није симпатичан у Енглеској, ту већ има дужи списак. Уз Ридинг и Шефилд јунајтед и мидлендске клубове споменуо бих и следеће објекте достојне презира: Гладиола, Пепељара, ћелави фолирант, јајара са клупе Манчестер Ситија, шеикова баскијска™ пудлица, тренер енглеског Мо Салаха...

 

Видиш да и у настојничком стану у приземљу има сасвим довољно јада да се њиме забавим и без трајног заузимања страна у вашим господским свађама у пентхаусу. Ви велики гледајте своја посла и пустите нас вест хемовце и ситијевце да се свађамо на миру. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...