Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

6 minutes ago, renne said:

Sad da ih totenam opegla

 

Kad ih Lpool otrese, ako se još ovo desi Pep će da proključa. Shity sad treba da dobije dvije za titulu? Divno, divno.. :laugh:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

10 minutes ago, Ruxin said:

Koju da gledam? Prvi u selu na gol u gostima fazon? :ajde:

 

Inače jes fernandinjo najveći pogšaban u gospodskom sitiju. Vrela brazilska krv!

 

G.Isus odmah za njim. Vrela krv Vol.2

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

G.Isus odmah za njim. Vrela krv Vol.2

 

Dao sam vam fernandinja, ali nemoj leba ti da ulaziš u premevaranje šabanluka iz vaše pozicije. Kapiram euforiju i sve to, ali... :lolol:

Link to comment
35 minutes ago, John Coltrane said:

 

 

Koliko ti nemas pojma o fudbalu, to nije normalno.

Pogba je faulom zaustavio napad protivnika, za faul sledi kazna u vidu kartona ili usmene opomene. Faul je deo sportske igre i propisan je pravilima.

 

Ali onaj start Fernandinja na centru, kada je krvnicki sutnuo Lingarda po nogama (koji je pri tom bio "utorjen" ) je za zatvor. Mnogo gore od onoga sto je uradio Pogba, al to ti je nekako promaklo, valjda. Fernandinjovo udaranje nema veze sa sportom nego je klasican primer nemoci i frustracije i kao takvo zasluzuje rano tusiranje.

 

 

 

 

Faul sa leđa da se zaustavi protivnički napad i karton za to su, primenjujući tvoju logiku, isto što i (grub) faul iz frustracije i nemoći i karton za to, pošto su i jedno i drugo deo sportske igre i propisani su pravilima.

 

A i jedno i drugo je jajarski, iako ti jedno od ta dva opravdavaš, a u principu nema nikakve razlike. Podjednako je nesportski.

 

 

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

:lol::lol::lol:

 

VAR nipošto ne uvoditi, a engleskog Cuencu deportovati na Jamajku. Normalan napadač bi dao hat-trick za poluvrijeme.

 

Atkinsonu, kao i uvijek, želim da krepa. Nije ni čudo da dragi Allah stvori Cakira Pravednog da poravnava račune.

 

Pogba je izgleda shvatio Pepov mind-game kao poziv na audiciju za prelazak u City. Mislim da je položio.

Ти боље да пожелиш Луку Миливојевића у тиму. :fantom:

Link to comment
21 minutes ago, Ruxin said:

 

Dao sam vam fernandinja, ali nemoj leba ti da ulaziš u premevaranje šabanluka iz vaše pozicije. Kapiram euforiju i sve to, ali... :lolol:

 

Shabani i jos mesari, bezi tamo.

 

15 minutes ago, copkillah said:

 

Faul sa leđa da se zaustavi protivnički napad i karton za to su, primenjujući tvoju logiku, isto što i (grub) faul iz frustracije i nemoći i karton za to, pošto su i jedno i drugo deo sportske igre i propisani su pravilima.

 

A i jedno i drugo je jajarski, iako ti jedno od ta dva opravdavaš, a u principu nema nikakve razlike. Podjednako je nesportski.

 

 

 

Aj vrati se gore i procitaj moj post ponovo.

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

Aj vrati se gore i procitaj moj post ponovo.

 

Pa pazi, Radiša je napisao da mu je ono nešto najjadnije u fudbalu, ti si skočio da je ono Fernandinjovo još gore.  Ja se tu slažem sa Radišom da je meni iskalkulisan jajarski faul sa leđa gori od izliva besa i nemoći u afektu. Valjda vidiš razliku između ta dva i mislim da Radiša to pokušava da ti objasni.

 

Ili da ti ilustrujem ličnim primerom, na fudbalu koji igram sa drugarima već 15 godina u istom terminu. Jedan jedini put je došlo do razmene udaraca između dva igrača. Kada? Kada je jedan napravio jajarski faul sa leđa kada ga je ovaj prošao. A bilo je i grubih faulova i namernih faulova meso u meso i slično tokom godina, ali eto, samo je u tom jednom slučaju bilo (srećom sprečene) tuče.

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

Pa pazi, Radiša je napisao da mu je ono nešto najjadnije u fudbalu, ti si skočio da je ono Fernandinjovo još gore.  Ja se tu slažem sa Radišom da je meni iskalkulisan jajarski faul sa leđa gori od izliva besa i nemoći u afektu. Valjda vidiš razliku između ta dva i mislim da Radiša to pokušava da ti objasni.

 

Ili da ti ilustrujem ličnim primerom, na fudbalu koji igram sa drugarima već 15 godina u istom terminu. Jedan jedini put je došlo do razmene udaraca između dva igrača. Kada? Kada je jedan napravio jajarski faul sa leđa kada ga je ovaj prošao. A bilo je i grubih faulova i namernih faulova meso u meso i slično tokom godina, ali eto, samo je u tom jednom slučaju bilo (srećom sprečene) tuče.

 

Ajmo ovako-faul na Otamendiju nije imao (niti takvi faulovi imaju) bilo kakve posledice po profesionalne fudbalere koji lebac zaradjuju pikajuci loptu, ali Fernandinjov start (u paketu sa jos dvojicom sivonja) je mogao proizvesti i neku tezu povredu (kao sto se to i desava, sve redje doduse, hvala bobu) i odsustvo sa terena.

Mislim da ni Radisa ni ti niste imali na umu mogucnost povrede Lingarda, samo zato sto se nije povredio u ovom konkretnom slucaju, ali ako bilo ko normalan moze da izjednaci start Pogbe i Fernandinja onda OK.

 

Uostalom jebe mi se sta mislite, odoh da se uroljam :D

Link to comment

У последњих шест недеља Манчестер Јунајтед је победио Челзи и Ливерпул, а данас ево и Манчестер Сити. За две недеље играју са Тотенхемом полуфинале Купа. Ако добију и њих, Мурињо вероватно опет узима трофеј и завршава као вицешампион. Волео бих то ако ни због чега другог, а оно због Черити шилда јер је потенцијални сусрет Муриња и Гладиоле након улупаних још милијарду фунти у тимове једини начин да ми та утакмица буде бар мало занимљива. 

 

А ваљда ћемо да претекнемо и ми, путници са јефтинијим картама што се труцкамо у сточним вагонима на крају композиције Премијер лиге, па да понекад некоме пљунемо под прозор. :happy: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...