Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

7 minutes ago, ArleKino said:

Pogba je izgleda shvatio Pepov mind-game kao poziv na audiciju za prelazak u City. Mislim da je položio.

 

Ovo je im meni palo na pamet. Sad samo još da najuri Minu Raviojlu, sedne u kola, i preveze se samoinicijativno u novi klub. Kao onomad Odemwingie iz WBA u QPR, ali nešto kraća relacija.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

1 minute ago, Weenie Pooh said:

Šta kažeš Ruxi, jel' valja Rasim za špica? Hoće li u utorak da počne na toj poziciji, ili će ga ipak potisnuti mladi i talentovani Aguero?

 

 

 

Ne zovemo ga sigurno engleski salah zato što ima paklen finiš :fantom:

Link to comment
35 minutes ago, radisa said:

Pogba, za ovo treba da dobije crveni...

 

32 minutes ago, radisa said:

 

 

Meni ovo Pogbino nešto najjadnije što može neki fudbaler da uradi...

 

Koliko ti nemas pojma o fudbalu, to nije normalno.

Pogba je faulom zaustavio napad protivnika, za faul sledi kazna u vidu kartona ili usmene opomene. Faul je deo sportske igre i propisan je pravilima.

 

Ali onaj start Fernandinja na centru, kada je krvnicki sutnuo Lingarda po nogama (koji je pri tom bio "utorjen" ) je za zatvor. Mnogo gore od onoga sto je uradio Pogba, al to ti je nekako promaklo, valjda. Fernandinjovo udaranje nema veze sa sportom nego je klasican primer nemoci i frustracije i kao takvo zasluzuje rano tusiranje.

 

 

 

Link to comment
16 minutes ago, Ruxin said:

Što pogba viče numero uno, numero uno...sad gledam opet tabelu čisto da proverim, reko možda sam se ja zajebao. Jok brate, piše i dalje numero due :fantom:

Gledaš pogrešnu tabelu

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

 

 

Koliko ti nemas pojma o fudbalu, to nije normalno.

Pogba je faulom zaustavio napad protivnika, za faul sledi kazna u vidu kartona ili usmene opomene. Faul je deo sportske igre i propisan je pravilima.

 

Ali onaj start Fernandinja na centru, kada je krvnicki sutnuo Lingarda po nogama (koji je pri tom bio "utorjen" ) je za zatvor. Mnogo gore od onoga sto je uradio Pogba, al to ti je nekako promaklo, valjda. Fernandinjovo udaranje nema veze sa sportom nego je klasican primer nemoci i frustracije i kao takvo zasluzuje rano tusiranje.

 

 

 

Nemaju ni jedno ni drugo veze sa sportom, i ja nisam ni ujednom trenutku komentarisao Fernandinjov potez... Sport treba da bude fair-play...

 

Kad te igrač pretči, a ti ga udariš sa leđa iz nemoći, ostavljen kao govno na kiši, e vidiš to je jadno, jer nema veze sa sportom ni najedan način... Kad Fernandinjo udari igrača u borbi za loptu, ili u besu, i to je jedno, ali na drugi način...

 

Ne očekujem da to razumeš, jer ti nisi video ni Youngovu ruku, ni Youngov udarac u nogu Agueru... I o ovome smo već pričali, već jednom, kadaje Herera uradio isto što i Pogba danas, samo rukama... Ti nastavi da misliš da je u sportu namerno udaranje sa leđa nekoga ko te je sportski obišao jedna normalan potez, ja tako neću o tome misliti nikad...

Link to comment

fernardinho je morao dobiti crveni karton ali do toga ne bi doslo da je atkinson pokazao na belu tacku. inace, fernandinho malo-malo pa poludi na derbijima. 

Link to comment

Mourinho je imao sreće da je prvo poluvreme bilo 2:0 pa je morao ofanzivnije odmah. Da je bilo samo 1:0 prvo poluvreme, Mourinho bi nastavio sa defanzivom i do 70-og minuta bi bilo 3:0 za City a i ne bi stigao da se vrati.

 

Edited by Mercuzzio
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Nemaju ni jedno ni drugo veze sa sportom, i ja nisam ni ujednom trenutku komentarisao Fernandinjov potez... Sport treba da bude fair-play...

 

Kad te igrač pretči, a ti ga udariš sa leđa iz nemoći, ostavljen kao govno na kiši, e vidiš to je jadno, jer nema veze sa sportom ni najedan način... Kad Fernandinjo udari igrača u borbi za loptu, ili u besu, i to je jedno, ali na drugi način...

 

Ne očekujem da to razumeš, jer ti nisi video ni Youngovu ruku, ni Ypoungov udarac u nogu Agueru... I o ovome smo već pričali, već jednom, kadaje Herera uradio isto što i Pogba danas, samo rukama... Ti nastavi da misliš da je u sportu namerno udaranje sa leđa nekoga ko te je sportski obišao jedna normalan potez, ja tako neću o tome misliti nikad...

 

Say no more.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Say no more.

Jesam dužan da komentarišem svaki potez? Nisam...

 

Bitno da ti nisi video mesarski potez Younga... Što ti nisi to komentarisao? Say no more...

Link to comment
17 minutes ago, MancMellow said:

:sleep:

 

I tako, moraće city ipak da sačeka neku drugu utakmicu da se približi Sunderlandu na jednu osvojenu titulu. Ah, well...

 

Nisam se logovao na poluvremenu samo da ne bih čitao izlive malodušnosti :sleep:

 

 

Nije to malodušnost kad se preti nasiljem...   Wink

Link to comment
Just now, renne said:

Sad da ih totenam opegla

 

To se neće desiti...  Predviđam uobičajeni totalni raspad Totenhema u zadnjim kolima prvenstva

Link to comment
19 minutes ago, MancMellow said:

Gledaš pogrešnu tabelu

Koju da gledam? Prvi u selu na gol u gostima fazon? :ajde:

 

Inače jes fernandinjo najveći pogšaban u gospodskom sitiju. Vrela brazilska krv!

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...