Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ја бих њега збиљ волео да видим са тимом који нема неограничене ресурсе.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, los borrachos said:

"They wanted the clowns, they wanted the clowns!"

 

Eво, баш Смолинг каже да их је на полувремену питао да ли хоће да буду кловнови који статирају у прослави титуле. :Hail: 

Link to comment

:ruxinmodeon:

 

Ovo Gvardiola sebi poklonio Murinja kao konkurenciju još koju godinu, šta je jedan poraz za godine mira :fantom:

Link to comment

Što pogba viče numero uno, numero uno...sad gledam opet tabelu čisto da proverim, reko možda sam se ja zajebao. Jok brate, piše i dalje numero due :fantom:

Link to comment

:lol::lol::lol:

 

VAR nipošto ne uvoditi, a engleskog Cuencu deportovati na Jamajku. Normalan napadač bi dao hat-trick za poluvrijeme.

 

Atkinsonu, kao i uvijek, želim da krepa. Nije ni čudo da dragi Allah stvori Cakira Pravednog da poravnava račune.

 

Pogba je izgleda shvatio Pepov mind-game kao poziv na audiciju za prelazak u City. Mislim da je položio.

Edited by ArleKino
Link to comment

Auh brate, ti mu ga baš pretjeruješ sa željama za sudije, ok, mi se ovdje sprdamo ali ti malo malo pa sudijama želiš smrt i kakve boleštine, opusti se, fudbal bi trebalo da je zabava, ionako su to sve preplaćeni glupani

Link to comment
39 minutes ago, copkillah said:

Hvala sekto!

:sleep:

 

I tako, moraće city ipak da sačeka neku drugu utakmicu da se približi Sunderlandu na jednu osvojenu titulu. Ah, well...

 

Nisam se logovao na poluvremenu samo da ne bih čitao izlive malodušnosti :sleep:

Link to comment

Šta kažeš Ruxi, jel' valja Rasim za špica? Hoće li u utorak da počne na toj poziciji, ili će ga ipak potisnuti mladi i talentovani Aguero?

 

 

Link to comment
Auh brate, ti mu ga baš pretjeruješ sa željama za sudije, ok, mi se ovdje sprdamo ali ti malo malo pa sudijama želiš smrt i kakve boleštine, opusti se, fudbal bi trebalo da je zabava, ionako su to sve preplaćeni glupani
Arle je, zapravo, blag.
Link to comment

Ne znam, malo mi je neukusno sve to. Mislim, za želje igračima za povredu se banuje, a kao sudijama je do jaja željeti smrt. Mislim i ja svašta o Čakiru pa nije baš da bih ga na giljotinu, malo se gubi granica pristojnog kad udari navijačka krv u glavu. Ako je tako na ovom forumu, što se onda čudimo napisima po raznim rsbovima

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...