Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

3 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Koga...Vulve ili Vestbrom  :D

 

Питање од 70 милиона фунти. 😏

 

Јебем ли га, након Свонсија сам био сигуран да идемо доле. Сада сам се напржио да ћемо да преживимо, 😎

 

@Pantelija jr

Пусти Васића, какав црни хипстерај. Мени се ни већи део Лондона не свиђа. Најлепши градови у којима сам био у Енглеској су ми Оксфорд и Бристол, сваки на своју фору. 

 

А прва асоцијација на Мидлендс су ми шопинг молови и бели вуд би репери, ваљда зато што сам тамо само то сретао. :puke:

Edited by Прслин
Link to comment
 
Питање од 70 милиона фунти. [emoji57]
 
Јебем ли га, након Свонсија сам био сигуран да идемо доле. Сада сам се напржио да ћемо да преживимо, [emoji41]
Preživećete, ispašće ili naša filijala ili Huddersfild...
Link to comment
1 hour ago, Прслин said:

 

 

 

@Pantelija jr

Пусти Васића, какав црни хипстерај. Мени се ни већи део Лондона не свиђа. Најлепши градови у којима сам био у Енглеској су ми Оксфорд и Бристол, сваки на своју фору. 

 

 

Ма какав хипстерај само Бристол и Оксфорд. :D

Link to comment

Добро, хајде када си навалио да ти признам Бристол, ипак га је Банкси исхајповао за све паре, али брате мили какве везе Оксфорд има са хипстерима? То ти је најдаље од хипстераја на свету. Мидлендс, бре, може иронично да буде хипстерај, а Оксфорд је једноставно из друге приче. Узми Шордич као неко мерило и види какве везе Оксфорд има са њим? 

 

Шта ли би тек рекао да сам споменуо Брајтон? :fantom:

 

Него, да се држимо топика: овај споменути Брајтон има много готиван мали стадион од пре пар година, а ја сам био тамо када се градио. Од Брајтона до Портсмута иде градски бус, линија уз море. И тамо је фин клубић, победници купа који су скоро банкротирали, сећате се? Бристол - и град и клуб - ми је постао драг након што сам био у њему пар пута: већ споменути Банкси, фантастичан мост, канали, технолошки најнапреднији уметнички кругови у Енглеској... Једини бедак су месингане табле на скоро свим улицама у центру ”Овде је живео овај капетан”, ”Овде је живео овај скипер”, а када мало кренеш да копаш а оно све трговци робљем. Саутемптон се изградио од угља и челика, а Бристол од трговине робљем. Јебига. Оксфорд је музеј споља, али по ентеријерима уме да буде лудница од зајебанције. Фудбал ме тамо није ништа занимао, нисам ни знао да имају клуб. Дерби је сав у знаку овна, али има и споменик Бони Принс Чарлију, што је мени било забавно јер слушам Бони Принс Билија и никада ми није пало на памет да је мазнуо надимак, а град је мали и безвезе и исти као њихов локални тим. Е, Лондон, то је прича за себе, ту би морало по крајевима града да се крене, а мени је наравно најдражи Ист енду за који не знам да ли има неки белац осим у тиму Вест Хема, што је јако чудно јер су куће све оне типичне енглеске и баш зашкрипи мозак од судара култура, јер уз боју коже иду и ношње, музика и мириси, који су све само не европски. 

 

Јеботе, скупило се ових енглеских градова у последњих неколико деценија. А даће Бог да ћу опет тамо ускоро, нисам био већ шест-седам година. 

 

Лети време. 

Link to comment

То. 

 

Град у коме је најпопуларнији љубимац кинески ћубасти пас. :lol:

 

 

Link to comment

To bi bilo bukvalno najveće moguće pojačanje za MU.

 

(osim ako to ne rade da bi mogli da traže duplo veće pare od Reala ili PSŽ-a)

 

Link to comment

Ne vjerujem da bi ga se odrekli, lik nas čuva godinama od (rezultatske) katastrofe, najbolje godine tek dolaze a plata nije problem. Još samo da neko zvanično potvrdi.

Link to comment

Најбољи голман на свету. Чудило би ме да икада оде у Реал после оне бламаже где га као доводе у Мадрид и као продају из Манчестера. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...