Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

 

Lako je mlađahnom Alonsu, ali deda Kvarme od 45 leta zabio golčinu :Hail: Taj je igrao još kad sam ja počinjao da pratim LFC i da mrzim Acu Stojanovića.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

31 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Gde je imao Salaha, u podmlatku Čelsija?

 

Meni je bolje kako je zapušio usta svima nama koji su se sprdali sa idejom da čovek u dnevnoj sobi drži svoj autoportret. "Kad vodiš veliki klub, moraš da budeš srećan, da budeš optimističan, samouveren, evo ja treniram od dvadesete a nikad nisam igrao fudbal, kako bi me drugačije fudbaleri poštovali?" :Hail: Realno, kako da ga poštuju ako ne okači svoju sliku svoju na jebeni zid. 

 

 

Eto viš kakva greška, zapravo se ovaj sadašnji trenutno bori za titulu jer mu je lako ima salaha :fantom:

 

Nisi čitao pažljivo, ima posle objašnjeno da je portret dobio na poklon od nekog humanitarnog udruženja jer je veliki čovek i gospodin. Pa ga je okačio radi 1 sentimentalne vrednosti. :sleep:

 

Mino rajola ne voli pepa:Hail:

 

Link to comment

"Što sam stariji, sve više sam pod uticajem starosne diskriminacije, ali trudim se da ih ignorišem i fokusiram se samo na rad. Prihvatam da snosim posledice loših rezultata, ali oni nisu jedini razlog zbog kojih sam na udaru", izjavio je Venger, a prenosi Skaj Sport.

 

ili sto bi rekao Fergi - bolje biti pijan nego star. :fantom:

Link to comment

Nego vidim da sad i umtiti preti samoub odlaskom u junajted ako mu barsa ne da jači ugovor.

To polako postaje trend, u fazonu toliko mi je stalo do para da ću u junajted, držite me da ne odem! :lolol:

Link to comment

Pokušali ja i prslin malo, ali slabo sve to...sektaši se zavukli u mišje rupe posle montele pa ne mož pošteno ni da se zakuva :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

То је само предукус ове огромне паузе која нас чека. 

 

Не знам да ли ће Светско моћи да буде неки метадон, репрезентације ме већ годинама ама баш ич не интересују. 

Link to comment
3 hours ago, Ruxin said:

Pokušali ja i prslin malo, ali slabo sve to...sektaši se zavukli u mišje rupe posle montele pa ne mož pošteno ni da se zakuva :fantom:

 

Brate, trebaš mnogo ozbiljnije da zakuvaš od ovog, teško mi bilo reći nešto.

 

On 3/26/2018 at 7:03 PM, Ruxin said:

Nego vidim da sad i umtiti preti samoub odlaskom u junajted ako mu barsa ne da jači ugovor.

To polako postaje trend, u fazonu toliko mi je stalo do para da ću u junajted, držite me da ne odem! :lolol:

 

Link to comment

Misilio sam na onu eksluzivnu i retko pokretanu raspravu o parama. :fantom:

 

To je samo zanimljivo opažanje za kakvu sprdnju služi nekoć veliki klub, nisam očekivao da se javite jer znate i vi koliko dolazi umtiti. :sleep:

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

Благо теби тебра, кад ти је Премијершип ка’ хорс.:ziga:

 

Како да није? Досадно, кљуцаш, књаваш, чешеш се, бациш пеглу, па опет кљуцаш... Мада, могуће је да је тако само нама што навијамо за Вест Хем. :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...