Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Мојес узео Лигу УЕФА? Куд то заборавих... Све ми се смутило у глави, потпуно си ме слудео тим чињеницама што их износиш. Ја, јадан, мислио то био Мурињо. :sad:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Stani, stani, stani - jel ti to hoćeš da kažeš da je 1 liga evrope zapravo najveća scena? :lolol: :Hail:

Edited by Ruxin
Link to comment
45 minutes ago, Прслин said:

 

Да је среће, па да Бог фудбала дође у Вест Хем... 

 

polako, polako, bice prilike. kojom putanjom mu ide karijera u poslednjih par sezona ni to ne bi bilo preveliko iznenadjenje. 

tad bi povratio sve stare simpatije i kredite koje je kod mene posedovao :unsure:

 

 

Link to comment
12 hours ago, Прслин said:

Друго - Пок му је ближи јер је Пок његов наследник. :fantom: 

 

:wub:

 

 

8 hours ago, Ruxin said:

Aha

 

 

:fantom:

 

Ona tekma protiv Bajerna je mogla biti prelomna da Moyes napravi posao, kad je Evra zakucao evrogol. Stvar usrao Runi koji je toliko nespreman igrao da su mu pokušaji šuta bili blago komični, a bilo je još 5-6 super izglednih situacija. Bajern rutinski preokrenuo sa prejeftinim golovima. Pepu kao zasluge neke :fantom: 

Link to comment

Objasnio! :Hail:

 

Čak je zapušio usta i lako je njemu, on je imao salaha smaračima, iako je otprilike i fanovima murinja jasno kakvo je to 1 elementarno nepoznavanje fudbala.

Link to comment

"Gvardiola je 'nula' od čoveka"

Poznati fudbalski menadžer Mino Rajola smatra da je menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola "odličan trener, ali nula od čoveka".

 

Objasnio! :fantom:

Link to comment
27 minutes ago, Ruxin said:

Objasnio! :Hail:

 

Čak je zapušio usta i lako je njemu, on je imao salaha smaračima, iako je otprilike i fanovima murinja jasno kakvo je to 1 elementarno nepoznavanje fudbala.

 

Gde je imao Salaha, u podmlatku Čelsija?

 

Meni je bolje kako je zapušio usta svima nama koji su se sprdali sa idejom da čovek u dnevnoj sobi drži svoj autoportret. "Kad vodiš veliki klub, moraš da budeš srećan, da budeš optimističan, samouveren, evo ja treniram od dvadesete a nikad nisam igrao fudbal, kako bi me drugačije fudbaleri poštovali?" :Hail: Realno, kako da ga poštuju ako ne okači svoju sliku svoju na jebeni zid. 

 

Link to comment

Crnjak mu je ovo gde opravdava svoj midlife crisis, kaže "Ćale mi umro od raka pa sam rekao sebi ti nećeš tako, ima da se središ, da smršaš, da ugradiš nove zube i počneš svaki dan da ideš u solarijum" :isuse: 

 

4A847CB700000578-5540133-image-a-16_1521

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...