Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

34 minutes ago, Ruxin said:

I kad ti je ceo tim nesrećan. :sad:

 

Nego prsline kako to da je najveći na tabeli bliži pochu nego pepu, ako je već sve to prosta računica sprem ulaganja? :fantom:

 

Прво - није он ближи Поку, него је Пок ближи њему.

Друго - Пок му је ближи јер је Пок његов наследник. :fantom: 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

lol, spursi su daleko ozbiljniji klub od post-fergi junajteda, baš mu budući liverpul treba u životu.

 

Ali generalno podržavam to potenciranje para od strane murinjovaca. Em nas čeka uzbudljiv™ prelazni na leto, em otvara opcije za svašta nešto ako kad murinjo ode ispod liverpula i spursa. :fantom:

 

Edited by Ruxin
Link to comment

Ja mislim da ga je jednostavno sreca napustila kod dovodjenja igraca. Kao poker aparat, neko je pre njega pritisnuo jednom i otvorila su se 3 ili 4 keca, tog strefi srcka i murinjo seda u tom trenutku i ima samo da pritisne dugmic drugi put da zameni onu 1 ili 2 karte. Par prvih puta uletala su po 2 asa i imao je 5 istih, ali evo 5-6 puta nista, sve neki raspar ... na granici je da polupa aparat i sa setom prica kako je to nekad bilo .... naravno na aparatu max ulog podesen.

a ovom logikom klop bi mogao biti neki jado koji ima 2 para, ali duplanjem veca-manja pokusava pa dodje do maximuma ... i uvek padne na nekoj petoj-osmoj-desetoj karti, ali ne odustaje cvrsto veruje :D

Link to comment

Prsline jel bi pre zinchenka ili delfa od naših bekova™? :sad:

 

Ma kakva crna sreća, junajted je mrtav klub, groblje igrača. Odavno ja pričam da bi mogli i mesironalda da dovedu, imalo bi podjednak efekat. Zato se ne uzbuđujem kad murinjo troši pare, zapravo samo čini fejlovanje smešnijim. Prićamo o klub koji je ukrao talenat ADM-u, zlatanu, pogbi, alexisu....uskoro će se odlazak u junajted računati kao nova kina. :sleep:

 

Edited by Ruxin
Link to comment

Е, јебига, Руксо... Имао си зицер. Уместо да спомињеш Делфа и Зинченка а правиш се блесав за Вокера, Данила и Мендија, могао си само ово да поставиш:

 

tenor.gif?itemid=9565331 

 

Квари те Пепељара, губиш свој дух и врцавост под утицајем арапских пара. Велика штета. :sad: 

 

Али, знам ја да је то привремено. Чим баскијски или корзикански или из које шпанске покрајине већ беше патуљак одјебе из Ситија, ето тебе опет у правом светлу. :1311_thumbsup_tone2:

Link to comment

Što bih spominjao 2 igrača koja imaju uticaj na sezonu manji čak i od 600k nedeljno? A vokera ne dam pošto je car, a i murinjo svakako reče da mu je valensija najbolji desni lige. 

 

Btw to komuciranje gifovima je za vas omladince, ja sam ozbiljan fudbalski analitičar. :fantom:

Link to comment

Pročitao sam na onoj tribini da Španski klubovi vode sa 9:1 protiv Engleza u nokaut fazi LŠ u poslednjih 5 godina. Jedinu pobedu odneo je Lester prošle godine. Tako da nemojte molim vas o jadnoj Sevilji :fantom:

Link to comment
59 minutes ago, cvrlle said:

prsline skini cekice, meti djav'la

Sent from my E5603 using Tapatalk
 

 

Пу-пу, Бог са тобом незнани делијо... Какви те ђав’ли спопали, не спопали те!

 

Да је среће, па да Бог фудбала дође у Вест Хем... Чемпионшип једино још није освојио. :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...