Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Kad već teraju sa tim neprijatnostima, treba da uvedu obavezno poklanjanje igrača publici nakon meča, mogu da biraju između JJ i NĐ stila. Ja bih platio to da gledam.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Jao, ne podsećaj me molim te na poklanjanje navijačima, odmah se setim onih 2-2 sa Vest Bromom na svom stadionu, jedan od top krindž momenata :isuse:

 

Link to comment

Ali da Murinjo kritikuje navijače jer nisu dovoljno glasni?! Pa jebem ga, kako igra tvoj tim je ono što izaziva aplauze, pjesmu, podršku generalno. Navijači su u istoj letargiji, od LVG naovamo. Uotstalom, ako se ne varam bili su najglasniji ne tako davno, ima par god. Nije li isto pričao i za Čelsijeve navijače?

Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

Jao, ne podsećaj me molim te na poklanjanje navijačima, odmah se setim onih 2-2 sa Vest Bromom na svom stadionu, jedan od top krindž momenata :isuse:

 

Не балави.

Link to comment

Kakva all-star postava, kucamo na vrata zaboravljenih asova :Hail: Škrtel, Benteke, Origi, i naravno Ajb.

 

Football 'eritidge, što bi neki rekli.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 hour ago, Ruxin said:

draw.png

 

-1

 

Koga nije pukla emocija na ovo nije čovek!

+23

Руксо, ова ти је ка’ у Владике Рада!

Link to comment

kipo je u pravu, relativno skoro bilo koji su navijaci najbucniji i bio Utd i OT. cak i odokativnom ili odousnom :D metodom iz tople fotelje se to primecivalo na TV-u.

sta se dogodilo :ohmy:

Link to comment

A tek sto se Desamp uskurcio!!! On zna da je Pogba nesrecan u UTD. Pitam se koliko su mu para utrpali u bulju PSGovi Arapi. Sta je sledece - odvode i Marsiala u rodnu grudu?

Link to comment
On 3/20/2018 at 1:29 PM, Прслин said:

 

 

едит: Гуглујем сада мало и нашао сам три играча коју су били не само млади играчи које је Мурињо лансирао, као ови горе, већ су буквално дебитовали у професионалном фудбалу у његовим тимовима: Мората, Фабињо, Кристенсен. 

 

И Ален Стевановић :sleep:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...