Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, Weenie Pooh said:

Nosićeš Midla na duši kad pročita to što pišeš :sad: 

 

Sta znaju djeca sta je specijalno vaspitanje. :fantom:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Tesko je to u Engleskoj gdje mladi igraci ne postoje. Najnetalentovanija nacija za fudbal. Drvna gradja... :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment
17 minutes ago, James Marshall said:

Varan? Nije možda top top klasa ali je i meni bilo iznenađenje da smarač koristi tako mladog igrača. 

 

Jeste Varan top top klasa.

Link to comment

Млад као Рашфорд? 

 

Рикардо Карваљо, Деко, Арјен Робен, Чех (он је био годину дана старији него Рашфорд сада, али голманима се другачије рачунају године, зар не), Балотели (добро, то тешко да му је успешан пројекат), Варане... 

 

У његовом првом Челзију само је Макелеле имао преко 30 година. Ево, до прошле године су играли играчи које је он лансирао. 

 

Али, тешко да би се могло рећи да је он неко ко ствара играче. Он је тренер за трофеје и ако не узме ниједан ове године, неће га опрати то што Рашфорд стално игра или што је ”открио” Мектоминија. Зна се шта је његов посао.  

 

 

едит: Гуглујем сада мало и нашао сам три играча коју су били не само млади играчи које је Мурињо лансирао, као ови горе, већ су буквално дебитовали у професионалном фудбалу у његовим тимовима: Мората, Фабињо, Кристенсен. 

Edited by Прслин
Link to comment

Zanimljiv podatak, nisam znao. Proveo na pozajmici u kastilji godinu dana, pa mu murinjo dao 14 minuta u prvom timu jednom prilikom i napravio čoveka od njega. :sleep:

Link to comment

Није направио играча од њега, ко је то рекао? Направио је играче од оних што сам их прве споменуо, овај је дебитовао само код њега. 

А што се ти јављаш? Је л’ Гладиола направио играча од Месија можда? :lolol: Погледао сам списак његових дебитаната. Тридесет и један. Обзиром да је радио у Барси, која наводно има најбољу школу за клинце, има више него бедан учинак. Једино Бускетс и Тијаго. Остали асови попут Марка Мунијесе, Синана Курта и Милоша Пантовића су звездице само Пепељариног неба. Или ћемо сада да причамо да је направио фудбалера од најскупљег тинејџера у Енглеској (не мислим на Стоунса :fantom: ). 

 

Тешко је направити играча у омладинској школи великог клуба. Клинци морају стално да играју да би били стварно добри, а то се дешава тамо где је мања конкуренција. То важи и за твог и за мог љубимца, уосталом.  

Edited by Прслин
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...