Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Jel ovo dobro ili lose?


Ja mislim da nije... kratkoročno možda ih spasi ispadanja ali sumnjam da će dočekati kraj sledeće sezone na klupi čak i da preživi ovu.
Hughes je u najboljem slučaju, championship kvalitet trenera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
36 minutes ago, Mercuzzio said:


Ja mislim da nije... kratkoročno možda ih spasi ispadanja ali sumnjam da će dočekati kraj sledeće sezone na klupi čak i da preživi ovu.
Hughes je u najboljem slučaju, championship kvalitet trenera.

 

 

Majstor će možda dva tima odvesti u Championship ove sezone. :D

Link to comment

Sektaši, ne hvalite se da vam trener drži dvanaestominutna obraćanja medijima? Elaborira na temu onoga da vam je klub kršina u Evropi, da je on lično mnogo bolji?

 

“There is football heritage,” he said. “And what I inherited is the last time Manchester United won the Champions League - which didn’t happen a lot of times :lol: - was in 2008. Since 2011: 2012 - out in the group phase. In 2013 - out at Old Trafford in the last 16, I was on the other bench [as Real Madrid manager] :lol:

 

“In 2014 - out in the quarter-final. In 2015 - no European football. In 2016 - back to European football, out in the group phase, go to the Europa League and out in the second knockout [phase].

 

“In 2017 - play the Europa League, win it with me :lol: and go back to the Champions League. In 2018, win the group phase with 15 points out of a possible 18, and lose at home in the last-16. 

 

“So in seven years with four different managers, once not qualify for Europe, twice out in the group phase and the best was the quarter-final – this is football heritage.”

 

Ovako je svojevremeno Rafa navodio fakte™ Fergusonu, sve čitajući sa papira u drhtavim rukama. Ovom sagovornik nije ni potreban, a besedi duže, dublje, jače, sadržajnije.

Link to comment

Pretvorio se čovek u sopstvenu karikaturu. Pre desetak godina mu je prolazilo to mangupiranje, čak je i meni to bilo simpa, ali otkako nema rezultate kakve je imao, postaje sve lakša meta za sprdnju.

 

Doduše, to što on sada radi je svakako u nekoj meri skretanje fokusa sa igrača na njega, samo ne znam koliko će imati željeni efekat.

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

Pretvorio se čovek u sopstvenu karikaturu. Pre desetak godina mu je prolazilo to mangupiranje, čak je i meni to bilo simpa, ali otkako nema rezultate kakve je imao, postaje sve lakša meta za sprdnju.

 

Doduše, to što on sada radi je svakako u nekoj meri skretanje fokusa sa igrača na njega, samo ne znam koliko će imati željeni efekat.

 

Jao, kao da ti igraci ne mogu da zive od tog famoznog fokusa. Ne zeli on nikakav efekat osim da uzdigne sebe i spusti nekog drugog, covek je dziber i uvek je bio, that's all there is to it.

Link to comment

Apsolutno. Čista izmišljotina je bilo i ostalo to da Mourinho privlači pažnju medija na sebe kako bi olakšao svojim zvezdicama koje loše podnose pritisak (sa kojim se uspešno nose cele jebene karijere). Čovek privlači pažnju medija na sebe da bi pažnja medija bila na njemu. "Jeste da je Junajted ispao od Sevilje, ali ne zaboravite da sam ih tako i ja dva puta izbacio, sa malecnim Portom i još manjim Madridom. Jednostavno, ovaj klub je loš u Evropi. Gde sam ja, inače, bez premca."

 

Bedni podli mali cirkuzant.

Link to comment
12 hours ago, Meazza said:

 

Jao, kao da ti igraci ne mogu da zive od tog famoznog fokusa. Ne zeli on nikakav efekat osim da uzdigne sebe i spusti nekog drugog, covek je dziber i uvek je bio, that's all there is to it.

 

12 hours ago, Weenie Pooh said:

Apsolutno. Čista izmišljotina je bilo i ostalo to da Mourinho privlači pažnju medija na sebe kako bi olakšao svojim zvezdicama koje loše podnose pritisak (sa kojim se uspešno nose cele jebene karijere). Čovek privlači pažnju medija na sebe da bi pažnja medija bila na njemu. "Jeste da je Junajted ispao od Sevilje, ali ne zaboravite da sam ih tako i ja dva puta izbacio, sa malecnim Portom i još manjim Madridom. Jednostavno, ovaj klub je loš u Evropi. Gde sam ja, inače, bez premca."

 

Bedni podli mali cirkuzant.

 

Eto, da ne bude da mu ja nisam dao benefit of a doubt, kada ga sledeći put budem pljuvao!

 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Weenie, polako ali sigurno se blizis Ruxinu kad je doza opterecenosti Murinjom u pitanju. Zabrinjavas me :huh:

 

Kako? Meni se baš čini da sam prethodnih godina više morao da kenjam o njemu, da sam značajno popustio od kako je po drugi put najuren iz Čelsija, od kako je svet počeo da uviđa da je car gologuz. Jedva da ga i pomenem ovih dana.

 

Ovo sad blamirnje posle Sevilje je, složićeš se, ipak vanredna situacija koja zaslužuje poneki komentar.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...