Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Sta ono Sterling oko one mrtve lopte uradi? Nisam video je li prava "mrtva" bila, posto su ovi ocekivali da vrati ili sta vec? Izveli pa pogresili?
Lopta je bila kod Vokera pre nego je Mos prekinuo igru zbog sudara glavama. Ne znam sto su pizdeli Stoukovci.

Ruxine, pricam o dodavanju u nedogled zadnijh 15-20min bez intencije da se zabije i treci gol, a bez da je Stouk ozbiljnije pripretio. I slazem se da to nije ekskluziva Pepove Barse, covek tako smara gde god da trenira.

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

Koliko me je to nerviralo, dok je vodio Bayern; posebno nakon one sezone. To je ono kada stalno ocekujes da se nesto desi, a ono nista i tako u nedogled. Spanska reprezentacija ipak nosi primat, kao najdosadnija stvar koju sam gledao. Kada su osvajali ona prvenstva, ja sam od njihovih meceva, gledao samo finala (City je za sada korektan, po tom pitanju, mada je ovo danas bilo prilicno negledljivo).

 

Juce je na Feyenoord-AZ, bio recimo solidan broj pokusaja/sansi, mada je to za lokalne prilike, bila dosadna utakmica (videti pod Ajax-Heerenveen, koji su igrali pre toga).:D

Link to comment

U ovom drugom delu sezone se uglavom odradi posao u prvom pa se čuva snaga u drugom. Nije suviše zabavno, ali je pametno. Nadao sam se da ćete baš vi pragmatičari umeti to da cenite. :sleep:

 

A i jeftinije nego da se dovodi rotacija od 450k nedeljno :fantom:

Link to comment

City tj. Pep u njemu sa tom igrom nije BIO dosadan do skoro. Sad imaju tih 15-20 minuta kad vode da dave, ja nekako polazim od sebe pa racunam nece vise da ih pune, pobeda je tu i ajde da otaljamo ovo.

Evo dok sam kuckao ulete ruxin i jeste to to. nadam se da ce biti manje tog "otaljavanja"

Link to comment

Ja sam 2+.:D 

No ja uvek ocekujem da moze pasti neki gol vise (ili bar da pokusavaju da daju isti).

Kao sto rekoh, City je retko kilavio ove sezone, za ono sto Pep forsira, iznenadjujuce retko.

Link to comment
11 hours ago, John Coltrane said:

Stvarno mi nije jasno ko moze da se pali na ovo pimplanje i 800600 pasova!?
 

 

Vala baš, kraj majstorske Mourinhove antiteze Totalnog Fudbala ljudi se dive Pepovom Cityju. :fantom: 

 

Elem, šta sam htio reći... Ah, da: Carragher je idiot.

Link to comment
23 minutes ago, ArleKino said:

Elem, šta sam htio reći... Ah, da: Carragher je idiot.

 

U tom slučaju su svi ispali glupi osim 14-godišnje ćerke provokatora koja je molila oca da prestane da ga izaziva. 

 

 

Link to comment
26 minutes ago, copkillah said:

 

U tom slučaju su svi ispali glupi osim 14-godišnje ćerke provokatora koja je molila oca da prestane da ga izaziva. 

 

+1

 

Kara je čovek prostak, to se znalo, ali ovaj drugi smrad kom se jasno oseti zadovoljstvo u glasu kad kaže "Ooh, Jamie Carragher spat at my daughter! Nice! Very nice, Jamie..."

 

Trlja ruke, već razmišlja kom tabloidu da proda snimak :puke: 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

+1

 

Kara je čovek prostak, to se znalo, ali ovaj drugi smrad kom se jasno oseti zadovoljstvo u glasu kad kaže "Ooh, Jamie Carragher spat at my daughter! Nice! Very nice, Jamie..."

 

Trlja ruke, već razmišlja kom tabloidu da proda snimak :puke: 

 

Mogu i da pogodim kome će da proda 

Link to comment
37 minutes ago, copkillah said:

 

U tom slučaju su svi ispali glupi osim 14-godišnje ćerke provokatora koja je molila oca da prestane da ga izaziva. 

 

Tačno.

 

Mislim, saobraćajna policija Kraljice Babe ima dva dana šta da radi samo analizirajući snimak. :D 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...