Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

8 minutes ago, 189- said:

naravno da ima igraca na 4 fronta, nego to je bio samo spreman alibi ako kojim slucajem ispadne iz nekog takmicenja. nesto slicno je vec i mourinho radio prethodnih godina. 

 

Aj nabroji sitijevu rotaciju po linijama ako ti nije mrsko, da ne bude da je moje tumačenje. 

 

Johne nikad nisam sporio da se računa karabao. Računa se kao daleko najmanje bitan od 4 trofeja. Jako daaaaleko.

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ima jednog beka na klupi, dovoljno. Ko još fura oba osim murinja...koji ima pomalo čudne prioritete :lolol:

 

I da se razumemo ovo nije kukanje, sitijeva rotacija je takva by design, pepova zapovest. Tu zapravo fali samo još jedan ofanzivac i da se debeli jajo zameni pravim fudbalerom.

Samo mi je malo smešno kad ljudi insistiraju da siti ima 3 prva tima jer...to je siti, to je sigurno tako!

Link to comment
29 minutes ago, Ruxin said:

 

Aj nabroji sitijevu rotaciju po linijama ako ti nije mrsko, da ne bude da je moje tumačenje. 

city ce uzeti bar dve titule, a moguce i tri. hoces da kazes da ona utakmica kod wigana govori da city nema igrace na 4 fronta...okej onda.

Link to comment

Naravno da nisam to rekao. Siti nema igrače za 4 fronta zato što siti nema igrače za 4 fronta. Stvarno je teško da 15-ak igrača iznese celu sezonu igranja 2x nedeljno i kad nema mnogo povreda, a nije da je generalno bilo previše sreće na tom frontu. Praktično uvek fali 2-3 igrača.

 

Siti ima igrače da dobije wigan, uvek i svuda. 

Edited by Ruxin
Link to comment

Nego kad smo kod džinovskih rotacija pade mi na pamet - šta je sa blindom, neka povreda? Nije on baš toliko loš da skroz nestane. 

 

Ako nije povreda što ne bega?

Link to comment

"Gospodine Mos svirajte kraj - ovo je negledljivo" :D
Kaze lik sa SK CRO. Stvarno mi nije jasno ko moze da se pali na ovo pimplanje i 800600 pasova!?

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

Džone džabe pokušavaš da vratiš vintage 2010. kuknjavu na pepa.

Em smo u međuvremenu naučili malo više o fudbalu, em je dokazao da to prolazi i van barse, em je zaista ubrzao igru u odnosu na taj period i siti ima jako seksi kontru ovih dana...

Edited by Ruxin
Link to comment

Sta ono Sterling oko one mrtve lopte uradi? Nisam video je li prava "mrtva" bila, posto su ovi ocekivali da vrati ili sta vec? Izveli pa pogresili?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...