Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Konte je smarač ali će makar da uteruje disciplinu razmaženim zvezdicama. Što će da bude zabavno jer će razmažene zvezdice na kraju neminovno da preovladaju. A onda će da plače po medijima svaki jebeni dan jedno 3 meseca pre nego što ga najzad šutnu. Posle toga će da vodi ćezenu.

 

Jedva čekam :jerry:

Link to comment

on place jer mu uprava ne dovodi igrace koje zeli nakon titule, dok onaj drugi place sto nema 22 vrhunskih igraca nego samo 20, i to bez ijednog trofeja i vec 500 miliona potrosenih. 

Link to comment

To se nikad nije desilo, ali navikao sam da ljudi tumače božiju reč kako god im odgovara.

 

I najjače da će da mu daju pare pa da dovede još kojeg drinkvotera, barklija ili bakajoka... :fantom:

Link to comment
14 minutes ago, Ruxin said:

To se nikad nije desilo, ali navikao sam da ljudi tumače božiju reč kako god im odgovara.

 

I najjače da će da mu daju pare pa da dovede još kojeg drinkvotera, barklija ili bakajoka... :fantom:

zar nije kukao da nema 22 igraca za onaj mikimaus kup i da mora jos kupovati? inace poenta posta je bila ovo sa trofejima.

Link to comment

"Pazite, Frank de Bur je najgori trener u istoriji Premijer lige. Sa Kristal palasom je imao sedam poraza na toliko mečeva, bez ijednog jedinog gola. U redu, kaže to što kaže, ali da ga je trenirao De Bur, Markus ne bi nikada znao kako je pobijediti utakmicu. Za mladog igrača je navika pobjeđivanja velika stvar", kazao je Murinjo

 

 

:lolol:

Link to comment
2 minutes ago, 189- said:

zar nije kukao da nema 22 igraca za onaj mikimaus kup i da mora jos kupovati? inace poenta posta je bila ovo sa trofejima.

 

Ne znam za miki maus, znam da je bila ta priča kad su ga pitali o 4 trofeja. Pa on rekao da ti za to treba ili 22 top igrača, što je praktično nemoguće, ili dosta sreće sa povredama. Što je sve tačno. Nikad nije rekao da želi 22 top igrača, jer ne želi, to su samo ljudi izabrali da tako tumače. Pep oduvek preferira kraću rotaciju od 15-16 igrača.

 

I jel ti to zaista 1 pepu zameraš nedostatak trofeja? :lolol:

Link to comment

Brate niko nema dovoljno igrača za 4 fronta, zato prilično retko gledamo osvajanje 4 fronta. Čak i od strane ekipe koje ne učestvuju u ovoliko ujednačenim ligama. To je poenta.

 

A što se tiče trofeja...ok :lolol:

Link to comment

naravno da ima igraca na 4 fronta, nego to je bio samo spreman alibi ako kojim slucajem ispadne iz nekog takmicenja. nesto slicno je vec i mourinho radio prethodnih godina. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...