Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Али, шта наприча ова будала са Спорт клуба... Као власници Вест Хема се исталили са хулиганима па сада више нема протеста јер хулигани држе у страху све навијаче.

 

Уместо гугловања шта се дешава он лепо кликнуо фајнд Звезда / Партизан реплејс вит Вест Хем и вози, брале. Што бо ишта било другачије него у Србији? Регресирамо на "гвоздени коњ" степен развоја цивилизације. 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

21 minutes ago, John Coltrane said:

 

Sreca u nesreci ispade sto je Pogba bio out pa je sa MekTominijem Murinjo zatvorio operativni prostor od centra do 16m UTDa.  Jang jeste odigrao za medalju, ali deluje kao da nije postojao nikakav support "krilima" od strane vasih bekova. Klopova najveca greska je, a to je vec Weenie mislim pominjao, pokusaj da Ox izigrava Koutinja.

 

Valjda bi Pogbi ovde mesto prepustio Mata ili Rashford, a ne McTominay? :unsure: 

 

To sa Oxom se igra od kako je Cou otišao, nije specijalno za vas pripremljena suicidna strategija. Zadnji vezni Can ili Henderson, između Milner ili Wijnaldu, a prednji jebiga samo Ox (sad se Lallana oporavlja, ali još nijednu nije počeo). Dakle sve fizikalci, nula od kreativnosti, izmisliće nešto već ova trojica napred sami.

 

Oks je čak uspeo da asistira dva-tri puta u poslednjih par utakmica, ali u to čovek nikako ne može da se pouzda. I slabije odbrane od Murinjove su uspevale da odseku Klopov napad od sredine. ali napad je obično nekako uspevao da izmisli gol i bez podrške veznjaka. Ovde su bili baš efikasno ugušeni. Očekujem da sledeći protivnik u CL taj pristup ponovi od A do Š.

Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Konobar šalje Southampton u drugu ligu... Ode nam filijala... :(

 

 

Barem će cene igrača biti niže...   :fantom:

Link to comment
15 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Valjda bi Pogbi ovde mesto prepustio Mata ili Rashford, a ne McTominay? :unsure: 

 

To sa Oxom se igra od kako je Cou otišao, nije specijalno za vas pripremljena suicidna strategija. Zadnji vezni Can ili Henderson, između Milner ili Wijnaldu, a prednji jebiga samo Ox (sad se Lallana oporavlja, ali još nijednu nije počeo). Dakle sve fizikalci, nula od kreativnosti, izmisliće nešto već ova trojica napred sami.

 

Oks je čak uspeo da asistira dva-tri puta u poslednjih par utakmica, ali u to čovek nikako ne može da se pouzda. I slabije odbrane od Murinjove su uspevale da odseku Klopov napad od sredine. ali napad je obično nekako uspevao da izmisli gol i bez podrške veznjaka. Ovde su bili baš efikasno ugušeni. Očekujem da sledeći protivnik u CL taj pristup ponovi od A do Š.

 

Jeste da je u zadnjih nekoliko tekmi igrao 4-3-3, ali ovo danas je bilo idealno za 4-2-3-1 sto je i igrao celu sezonu, mada je na momente delovalo kao da umesto 3-1 u spicu Mata i Aleksis tumaraju levo desno iza Lukakua i Rasforda. Na kraju krajeva prvi gol je otelotvorenje dobre saradnje 2 spica (Lukaku spusta glavom za brzana, ih kao Ziga i Pantela :wub:  )

Link to comment
40 minutes ago, John Coltrane said:

 

Murinjo je ove sezone retko koga razbio, ja sam 45min trljao oci i uveravao sebe da je zaista 2:0 a da Mane-Salah-Firmino nisu napravili nista i pod milim bogom nista.

Bolje reci ne zna se sta je bilo manje verovatno od ova 2 (trebalo je pitati kladionicu koja je kvota na 2:0 HT  :D )

 

Sreca u nesreci ispade sto je Pogba bio out pa je sa MekTominijem Murinjo zatvorio operativni prostor od centra do 16m UTDa.  Jang jeste odigrao za medalju, ali deluje kao da nije postojao nikakav support "krilima" od strane vasih bekova. Klopova najveca greska je, a to je vec Weenie mislim pominjao, pokusaj da Ox izigrava Koutinja.

 

Nisam ja ni očekivao da nas Murinjo razbije već samo o mom doživljaju poraza, sa kim god igrali. Jang je prelomio ovu utakmicu, jer je fenomenalno čuvao Salaha, čudi me da Klop nije probao da ga prebaci na drugu stranu u drugom poluvremenu. A Kutinja je više izigravao Mane po mom utisku, još bezuspešnije od Oksa.

Link to comment
21 minutes ago, Weenie Pooh said:

Očekujem da sledeći protivnik u CL taj pristup ponovi od A do Š.

 

Sevilji neće biti potrebno, oni uvek nađu neki način da nas dobiju :Jova:

Link to comment
2 minutes ago, MancMellow said:

A sto the chosen one ne pusta Chichu d'igra?

 

Ко то може знати, осим неки стопер љут што га прстом прати?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...