Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Ja sve evo čekam ko će prvi da primeti da je murinjo osvojio bod više od pepa na tom gostovanju. :lolol:

Tako da je očigledno vredelo gubitka momentuma ekipe, poverenja igrača i dobrog dela navijača, poštovanja fudbalske javnosti...right guys?

 

tumblr_inline_nkmeu8T8JA1rvc19t.gif

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

45 minutes ago, Ruxin said:

Za sad još nije dobacio ni do brendarinog ozbiljnog čelendža za titulu ako ćemo iskreno. :sleep:

 

Brendara je te sezone izgubio više puta od Mourinha nego Klopp u 8 duela.

 

No, reci mi, koji je to trofej Rodžersara osvojio osim "Izlupali me Tomas Kalas i Demba Ba u najvažnijoj utakmici sezone"-trofej?

Link to comment

Arle samo da ti skrenem da na jednoj temi brojiš trofeje čoveku koji je vodio espanjol, sautempton i spurse (koje iz sezone u sezonu diže na sve veći nivo, pre njega nisu mogli ni da sanjaju o nadigravanjima sa realima i juventusima), a na drugoj temi brojiš trofeje čoveku koji je vodio svonsi i ovaaaj, liverpul. :D

 

Sa seltikom se naravno naosvajao kao najbolji menadžer u istoriji kluba, što kapiram govori koliko su trofeji kao merilo jedna dosta uzaludna rabota.  Ako ne skroz uzaludna, a ono u najmanju ruku to što govore dolazi sa 20 disclaimera.

Edited by Ruxin
Link to comment
12 minutes ago, ArleKino said:

 

 "Izlupali me Tomas Kalas i Demba Ba u najvažnijoj utakmici sezone"

Ne treba zaboraviti i da je 1 Salah igrao taj mec. :D mada daje sve od sebe da se sada iskupi.

Link to comment
Arle samo da ti skrenem da na jednoj temi brojiš trofeje čoveku koji je vodio espanjol, sautempton i spurse (koje iz sezone u sezonu diže na sve veći nivo, pre njega nisu mogli ni da sanjaju o nadigravanjima sa realima i juventusima), a na drugoj temi brojiš trofeje čoveku koji je vodio svonsi i ovaaaj, liverpul. [emoji3]
 
Sa seltikom se naravno naosvajao kao najbolji menadžer u istoriji kluba, što kapiram govori koliko su trofeji kao merilo jedna dosta uzaludna rabota.  Ako ne skroz uzaludna, a ono u najmanju ruku to što govore dolazi sa 20 disclaimera.

Руксо најбољи менаџер у историји Селтика је извесни Џок Стајн. Роџерсара не може ни пертле да му веже.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
6 hours ago, Ruxin said:

Arle samo da ti skrenem da na jednoj temi brojiš trofeje čoveku koji je vodio espanjol, sautempton i spurse (koje iz sezone u sezonu diže na sve veći nivo, pre njega nisu mogli ni da sanjaju o nadigravanjima sa realima i juventusima), a na drugoj temi brojiš trofeje čoveku koji je vodio svonsi i ovaaaj, liverpul. :D

 

Sa seltikom se naravno naosvajao kao najbolji menadžer u istoriji kluba, što kapiram govori koliko su trofeji kao merilo jedna dosta uzaludna rabota.  Ako ne skroz uzaludna, a ono u najmanju ruku to što govore dolazi sa 20 disclaimera.

Pochettino je vodio Espanyol sedam puta protiv Reala, 0-0-7 gol razlika 0:21.

Link to comment
29 minutes ago, porucnik vasic said:


Руксо најбољи менаџер у историји Селтика је извесни Џок Стајн. Роџерсара не може ни пертле да му веже.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Kakav faux pas Ruxina! Doduše, biće Rodzersara dobar u Arsenalu...

Link to comment

Tako je to kad se ostrvski fudbal prati 5 godina a od domaćeg zna samo za CZ i eventualno Partizan i njihove uspehe u evropi... Pa se onda ne znaju neke osnovne stvari...

 

Celtic je 67 uzeo CL... U četvrtfinalu je izbacio Vojvodinu golom u '90 minuti... A Stain je naravno vodio taj Celtic...

 

 

 

 

Link to comment
24 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Kakav faux pas Ruxina! Doduše, biće Rodzersara dobar u Arsenalu...

 

Šta ti to znači, pogrešan pas? Kako god, odučio bi rodžersara od života tog vašeg bivšeg trenera.

 

Inače 2 godine pratim ostvrski fudbal, pre toga sam navijao za real.

Link to comment
1 hour ago, Ruxin said:

 

Šta ti to znači, pogrešan pas? Kako god, odučio bi rodžersara od života tog vašeg bivšeg trenera.

 

Inače 2 godine pratim ostvrski fudbal, pre toga sam navijao za real.

Закопрцао си се као пиле у кучину. Не иде то брале.  Сад малко да ишчиташ ко је Џок Стајн, па кад га идући пут поменемо а ти устанеш из поштовања.

Link to comment
13 hours ago, Ruxin said:

Arle samo da ti skrenem da na jednoj temi brojiš trofeje čoveku koji je vodio espanjol, sautempton i spurse (koje iz sezone u sezonu diže na sve veći nivo, pre njega nisu mogli ni da sanjaju o nadigravanjima sa realima i juventusima), a na drugoj temi brojiš trofeje čoveku koji je vodio svonsi i ovaaaj, liverpul. :D

 

Sa seltikom se naravno naosvajao kao najbolji menadžer u istoriji kluba, što kapiram govori koliko su trofeji kao merilo jedna dosta uzaludna rabota.  Ako ne skroz uzaludna, a ono u najmanju ruku to što govore dolazi sa 20 disclaimera.

 

Ne znam, ja sam čuo da je taj Tottenham prelep, prič'o mi drug, imaju najboljeg špica svih vremena, najboljeg plejmejkera, najboljeg golmana i najboljeg menadžera, ali ne mogu ni do kupa koji su osvajali tamo neki ishlapjeli Wenger (triput u pet godina) i mrtvi Michael Laudrup (koji je vodio ovaaaj...Swansea :D ). To asimptotsko teženje trofejima je super, ali kao navijač Arsenala i u periodu od 2006. do 2013.godine, ipak je ljepši filing kad ga Ramsey zabode za 3:2 ili 2:1 u finalu na Wembleyu nego kad se slavi junačko ispadanje od najjače Peparine Barce ever.

 

Super je Rodžersarin učinak sa gorštačkom Barcom...osim ako se uzme u obzir da je gorštački Real koliko juče bankrotirao. :D 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...