Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Četvrto, Pepov city je mađija!

Ali kad već spomenu organizatora gundogana zašto ne podsetiti narod da su nekl mogli dovesti 5 komada za onog jednog na čiju frizuru se lože klinci. 

 

Inače za sledeću sezonu fred i krilo od pojačanja za prvi tim, neće tu biti nekog preteranog izdrkavanja. Mislim ne bi me čudilo da se obori sitijev rekord za tog ofanzivca, ali ubuduće ne vidim neke velike promene u kadru sad je rekonstrukcija skoro pa završena. Kod drugih moglo biti vazda zanimljivo, though. :happy:

 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Rekao sam sitijev rekord. Pričamo o klubu koji je bernarda silvu doveo za tričavih 50 miliona evra, i to godinu dana posle velikog žozeovog sjebavanja tržišta.

 

Znači 150, 200 max :fantom:

Link to comment
31 minutes ago, Ruxin said:

Inače za sledeću sezonu fred i krilo od pojačanja za prvi tim, neće tu biti nekog preteranog izdrkavanja. 

 

i posle ces ponovo da kukakas kako vam veznjaci igraju na levom beku. mislim stvarno... bilo bi neozbiljno:fantom:

Link to comment

kako izbroja 3 komada u liverupulu ostace mi enigma:huh:

svakom normalnom treneru treba bar po 1 par bekova. dobro je, barem smo se slozili da gavrdiola nije normalan trener ;)

Edited by cvrlle
Link to comment

Zdrava pretpostavka, iz iskustva znam da klop uglavnom fura po trojicu za svako mesto na terenu. Mislim čovek je trećem golmanu uskratio šansu da regularno brani za prvoligaša...da bi bio treći golman u liverpulu. :isuse:

 

Pep sa druge strane preferira 1.5 igrača po poziciji, tako da je ideja bila da bila walker, mendy i danilo konkurišu za 2 mesta. Sad su se još igrom slučaja delfara i zinchenko dovoljno nametnuli da stvarno ne vidim da će se dovoditi pravi bek, osim ako ne ode jedan od ove trojice (tj danilo, budimo realni).

Link to comment

Lep i tužan tekst.

 

Fudbal jeste zabava, ali imaš sa druge strane i one koji su fazonu pobeda po svaku jer nam raste piša kad god naši osvoje nešto. Legitimno je i to, ali je malo problem kad izostanu pobede a ostane po svaku cenu. :sleep:

Edited by Ruxin
Link to comment

Odvratan tekst Jonathana Wilsona, a kakvih je u Guardianu uvek bilo poprilično kad je u pitanju United, sreća pa nisam budala da im doniram išta, valjda će se uskoro ugasiti. 

Link to comment

Stvarno odvratno konstatovati da Man Utd igra za klasu ružniji fudbal od konkurencije :yawn2: I da je nebo plavo i da je voda mokra. 

 

A Džonatan Vilson im je ubedljivo najbolji autor kog imaju. Not to be confused sa Polom Vilsonom, koji je nepodnošljivi smarač.

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Ruksine, dokle ce se Klop "trpiti" u Liverpulu kod uprave, a dokle kod obicnog puka ako izostanu trofeji? I ima li sanse da i posle 5 sezona bude prica kao sa Arsenalom - jebo trofeje bitno da smo u prva 4.

 

Link to comment

Stabilno igranje u top 4 je puna kapa za liverpul u ovom trenutku. Nekad će im svakako i to istanjiti strpljenje, ali ne uskoro.

A ja stvarno mislim da klopara napreduje i gradi opasan tim, ali pošto je luzer nije kao da je to garancija da će ikad biti kakav trofej na kraju priče.

 

Za sad još nije dobacio ni do brendarinog ozbiljnog čelendža za titulu ako ćemo iskreno. :sleep:

Link to comment
1 minute ago, Ruxin said:

Stabilno igranje u top 4 je puna kapa za liverpul u ovom trenutku. Nekad će im svakako i to istanjiti strpljenje, ali ne uskoro.

 

Ni ja ne bih bolje sastavio. To je to ruxine. Zavirio si mi u crvenu dusu :D

 

Nego sa mojim jadnim znanjem engleskog, kad dodjoh do ovog dela, pomislih  i na ovu temu i neke nase drage kolege forumase:

Quote

Mourinho will always have his loyalists, the cultists in the stand and on the ranting platforms of the internet, falling over themselves to mix the Kool-Aid and hail his every statement and act as a mark of genius but, even with hindsight, that looks a baffling opportunity wasted.

Jesam li omanuo? :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...