Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Bilo nam je izuzetno teško da se vratimo pošto smo primili drugi gol. Ipak, pokazali smo karakter i uradili tačno ono što je menadžer želeo od nas.

 

where is the passion, lads?! :fantom:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Od ove utakmice sinoć ispalo je i nešto korisno. Još od momenta prelaska Tomkinsa iz WHU u CP žalim što se to desilo, ali kad sam ga video sinoć kod prvog gola mislim da žaliti više neću.

Link to comment
13 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Ko obično igra po desnoj strani za sektu, Alexis? Da znam ko će da zlostavlja mučenog Robertsona za vikend :sad:  

Сви на Острву тврде да је Шкот откровење, ППП је оаза здравог погледа на фудбал.:fantom: 

Link to comment

Tu smo 2-2, ja sam na vasićevoj strani u ovom slučaju. Imao je on nekoliko prilično slabih utakmica, ali sam generalno sve zadovoljniji kako vreme odmiče. 

Link to comment
15 hours ago, Weenie Pooh said:

Ko obično igra po desnoj strani za sektu, Alexis? Da znam ko će da zlostavlja mučenog Robertsona za vikend :sad:  

 

Najcesce ne, vec levo.

Zlostavljace ga Lingard ili eventualno Mata :fantom:

Edited by Giggsy
Link to comment
23 minutes ago, copkillah said:

Tu smo 2-2, ja sam na vasićevoj strani u ovom slučaju. Imao je on nekoliko prilično slabih utakmica, ali sam generalno sve zadovoljniji kako vreme odmiče. 

 

Da li te je na poslednjoj više impresioniralo kad ga je 1 Yedlin pretrčavao kao budalu, ili kad je iz tri vezana centaršuta uspeo da pogodi šesnaesterac ukupno jednom?

 

Ali OK, bar je prestao da ulazi centralno i tera Manea na aut liniju. Znači nije da nema napretka.

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Da li te je na poslednjoj više impresioniralo kad ga je 1 Yedlin pretrčavao kao budalu, ili kad je iz tri vezana centaršuta uspeo da pogodi šesnaesterac ukupno jednom?

 

Ali OK, bar je prestao da ulazi centralno i tera Manea na aut liniju. Znači nije da nema napretka.

 

:lol:

 

ti si uvek bio stroži od mene, plus što se moj kriterijum za odbrambene igrače Liverpula sveo na to "NE NAMEŠTAJ PROTIVNIKU GOLOVE I SREĆAN SAM".

 

mada mislim da ste ti i radiša malo prestrogi

 

Link to comment

Neki nemaju levog beka čitavu sezonu pa guraju tu šta god nije dovoljno dobro za vezni red, a neki se bahate razvlačeći na 20 strana španske i škocke repstativce :dry:

Link to comment
10 minutes ago, Ruxin said:

Neki nemaju levog beka čitavu sezonu pa guraju tu šta god nije dovoljno dobro za vezni red, a neki se bahate razvlačeći na 20 strana španske i škocke repstativce :dry:

Руксо и ја са тобом да се сложим. Обојица играју много боље него иједан о левих бекова у нас у последњим десетину година. То што су коштали мање скоро дупло него један ваш кога чекате је други падеж. :s_c:Вини би и Месију нашао ману.

Link to comment

Ne bih da preterujem oko Robertsona (iako je trenutno najgori igrač u postavi), mene nervira svaka njegova greška upravo zato što ga britanski smarači dižu u zvezde od kako je debitovao. Najviše vole da vrte onaj snimak protiv Ruksina kad je pritiskao loptu do golmana kao da je to neki vrhunski fudbal. (Igrač koji pretrči ceo teren u solo presingu je idiot; presing se ili igra timski ili se ne igra uopšte.)

 

Naravno, odlučno žmure na iste greške koje rutinski pravi, a zbog kojih su Morena pljuvali svim silama po defaultu, iako je čovek ovu sezonu do povrede odigrao vrhunski. (Raspao se samo protiv svoje Sevilje, što je škotski lobi naravno jedva dočekao.) 

 

Moreno je brži, jači, skočniji, ima bolju tehniku i bolji centaršut. Obojica prave glupave greške jer se lože kao mala deca. Dakle, Robertson nema nijednu prednost.

Link to comment
12 minutes ago, Ruxin said:

 

Brat anri veli da ga tek pepara naučio da igram praaavi fudbal :happy:

 

Henry malčice jede govna, kao i ostatak isfrustriranih ex-igrača koji bi htjeli pripravnički odrađivati u Arsenalu (ima i United sličnih) odmah iz prve, umjesto nekog Southamptona ili tako nekog Bournemoutha, da ne pričam o dosadnom učenju kroz mlađe kategorije koje su prošli Pepara i Zizuara.

Link to comment
5 minutes ago, ArleKino said:

 

Henry malčice jede govna, kao i ostatak isfrustriranih ex-igrača koji bi htjeli pripravnički odrađivati u Arsenalu (ima i United sličnih) odmah iz prve, umjesto nekog Southamptona ili tako nekog Bournemoutha, da ne pričam o dosadnom učenju kroz mlađe kategorije koje su prošli Pepara i Zizuara.

Koga bi ti voleo za trenera Arsenala?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...