Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

8 minutes ago, copkillah said:

 

nemoj sve da popiješ, trebaće ti za utehu u subotu :D

 

 

 

smile2.gif

 

 

Ma jok, imam dosta nezgodnu narav, tako da nikad ne pijem kad nisam raspoložen. A kad izgubimo, uglavnom legnem ranije da spavam, valjda od muke...  :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

Licite na one matore komsije kojima smeta otpanjena muzika do daske...Postavlja se pitanje da li je preokret protiv CP dovoljan za opstu euforiju sektasa?! Ne moze covek ni da uziva na miru od sitnih dusa :dry:Udri Jeremija po viskozi, ziveli.

 

Meni je tajming mnogo bitan, em ide tekma sa rivalom za drugo mesto, em ide revans LS, em je savladan mrski Chelski (takodje posle preokreta) sa sve klovnom perikom na klupi. Kolko god ovo bilo jadno i bedno odlika velikih timova i jeste da pobedjuju i kad igraju lose, tj. ne igraju nista.

 

 

Živeli, nazdravlje i tebi!  st-patricks-day-smiley-emoticon.gif

Link to comment

@renne

 

Da, a 5 komada 23.09.2017. godine. Znači ukupno 5.

 

Zašto me napadaš kacam vrlo precizan u odgovoru na tvoje pitanje? :sad:

Ako hoćeš da potvrdim da je murinjo dodao u kolekciju i više bodova protiv palasa trofej tako reci, meni stvarno nije frka.

Edited by Ruxin
Link to comment

E jbg, meni radi. Onda kucaj tamo r soccer pa probaj na redditu, ali ne znam dal imaju negde ljucki hajlajci ili samo golovi pojedinačno.

Link to comment

Radi i meni. Palace presmešan sa pokušajima ofsajd zamke kod prvog i drugog gola specijalaca. Treći je za :Hail: 

 

DDG izvadio već viđen gol Bentekeu, ali opet ga prima na bližu stativu.

 

Ko obično igra po desnoj strani za sektu, Alexis? Da znam ko će da zlostavlja mučenog Robertsona za vikend :sad:  

Link to comment

Жао ми Паласа и Луке, али Матић :ziga::ziga::ziga:

 

Иначе, са Смолингом и Линделофом назад, Секта да моли бобове против озбиљних противника.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...