Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

"The most expensive back five in history: Walker, John Stones, David Luiz, Eliaquim Mangala, Luke Shaw" :lolol:

 

За то време, порнићари довели маторог бека на фри трансфер и преговарају око једне позајмице. :facepalm:

 

Испадамо ове године, распад је у клубу. Билић је мега симпатичан евнух и сигурно на сваком тренингу фалсетом издаје команде,привезан за неку притку попут Флечера која га придржава да се не проспе по тартану одвратног Олимпијског стадиона јер ни кичме више нема да подвикне својим шефовима преварантима да уложе бар неку фунту у клуб уместо што га музу за камате као највећи источнолондонски зеленаши, што и јесу.

 

Лицитације са Ихеаначом, Ернандезом, Жируом и Волкотом су трајале док нису распродали сезонске карте - као и сваке године. Сада се јебавају са Арнаутовићем преваром који ионако хоће у Шпанију а не у Чемпионшип са најавом.

 

Уопште се не радујем новој сезони која ће ионако почети петардом у гостима. Страшно.

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ma tu nema opravdanja i veruj mi da nemam nameru da se opterećujem oko toga, imaš ta dva igrača, trebaju ti ali ih se odričeš zbog finansijskog razloga

 

http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/transfer-window-premier-league-revealed-how-a-transfer-deal-really-works-a7837031.html

 

evo ti ga taj batica koji večito brani klub

da im je rezultat na prvom mestu pa ne bi prodavali Matića

 

 

da se razumemo, nije to baš tolko jednostavno, Matiću i Čalobi su ponudjeni ugovori ali su odbili, Matić mislim da zadnjih godinu dana odbija da produži ugovor

 

ali čak i to nije opravdanja, on ima još dve do kraja, mogu da ga zadrže ako je tolko bitno 

 

ma valjda ne zele unhappy igraca u timu pa bolje da ga prodaju za duplo vece pare nego za koje bi ga prodali za godinu dana. iako bih ga ja ostavio sigurno.

 

chalobah zna da nikada nece dobiti pravu priliku i to je ok. jasno je njemu da se od dolaska contea juri igrac na sredini terena uprkos tome sto je i 1 matic ispred njega, pa tek on nece dobiti sansu. dobar potez watforda, cena od 5 miliona funti nije puno za mladog domaceg igraca. cini mi se da smo stavili buy back kao i kod akea. 

 

ovako se radi uz dosta rizika. jedan igrac vec dosao, ima problema sa kolenima, ne igra do septembra. drugi tek treba da dodje kojeg ce opet juriti dva meseca pa onda tu je potreban i dovoljno dobar kvalitet kao i da igrac prihvati da ce vise grejati klupu nego igrati. pa na kraju i adaptacija oba igraca, nista ne garantuje da ce biti igraci kao sto je bio matic a kamoli nesto vise. nece svaki novi igrac biti kante, neki ce biti i cuadrado.

 

da ne zaboravimo da su tu jos i baker i van ginkel, ali kao da nisu.

Link to comment

 

 

Испадамо ове године, распад је у клубу.

 

Уопште се не радујем новој сезони која ће ионако почети петардом у гостима. Страшно.

Знам да џинксујеш, али чини се да ниси далеко од истине. Имате кинту, нов стадион, а купујете као да вам је Терзан спортски директор.

Link to comment

Žao mi Koltrejna :(

zasto? pa nije umr'o covek, daleko bilo. moci ce idalje da se  divi njegovom fudbalskom umecu. mislim da arenasport radi prenose iz italije  :lol:

Link to comment

zasto? pa nije umr'o covek, daleko bilo. moci ce idalje da se  divi njegovom fudbalskom umecu. mislim da arenasport radi prenose iz italije  :lol:

Рома му је други клуб.

Link to comment

zasto? pa nije umr'o covek, daleko bilo. moci ce idalje da se  divi njegovom fudbalskom umecu. mislim da arenasport radi prenose iz italije  :lol:

 

zašto bi bilo ko, pod zdravom svešću i pameću, gledao italijanski fudbal???

Link to comment

Знам да џинксујеш, али чини се да ниси далеко од истине. Имате кинту, нов стадион, а купујете као да вам је Терзан спортски директор.

Какво, бре, џинксовање? Види биланс прелазног до сада:

 

Players out

 

Johnathon Calleri (Deportivo Maldonado) - End of loan

Gokhan Tore (Besiktas) End of loan

Alvaro Arbeloa (released)

Havard Nordtveit (Hoffenheim) Undisclosed

Raphael Spiegel (released)

Stephen Hendrie (released)

Sam Westley (released)

Enner Valencia - Tigres (undisclosed fee)

Reece Oxford - Borussia Monchengladbach - season long loan

 

Players In

 

Pablo Zabaleta - From Man City , 32 . (End of Contract Free Transfer)

 

И шта друго да очекујем од борбе за опстанак? Па већ неко време се доводе играчи да би се ослабила конкуренција за 17. медто. Сноди је ту најсвежији пример.

 

Порнићарима одговара преживљавање без улагања. Тај бизнис модел доноси највећи профит. Једино, не може довека.

Link to comment

Navodno je Vasilyev licno blokirao transfer Bakayoka. Ako ona zenska i Emenalo nemaju snimku "vrazjeg trojca" sa Abramovichem...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...