Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Koliki je ovaj Jimmy McNulty iz Tranmera jebote, ima jedno 120 kg. Bolje bi se pokazao Dominic West sa svojih 47 godina da su mu dali šansu.

Link to comment

Na yt klipu Grujanovog gola vise lici na Koutinja ili Firminja (mislim na friz).

 

btw upisite na onu tabelu trosenja da smo™ zavaljali Januzaja u San Sebastijan za 10mil £ , a tek se spremaju otkazi :fantom:

Link to comment

Markec ubedljivo najslabiji na terenu, inače ovo ne deluje loše za sam početak predsezone. Solanke izgleda dobro, i brz i visok i direktan, šteta što neće imati mnogo prilike da pokaže nešto.

Link to comment

Markec ubedljivo najslabiji na terenu, inače ovo ne deluje loše za sam početak predsezone. Solanke izgleda dobro, i brz i visok i direktan, šteta što neće imati mnogo prilike da pokaže nešto.

Kakav je bio Lukas? Imali nade da se neko upeca?

Link to comment

Kakav je bio Lukas? Imali nade da se neko upeca?

 

Namestio oba gola u prvom poluvremenu. Da Klop nije presvukao postavu, namestio bi i preostala 2.

Link to comment

Ne veruj provokatoru, Radiša :D Ako se niko osim JC nije upecao za ovih 12 godina, neće ni posle jedne pripremne utakmice.

 

Niko nije bio loš (osim Markovića koga baš nije htela lopta), mali Kent verovatno MOTM, jurcao po levom krilu kao da igra finale kupa.

 

Edit: Evo Markec natrčava sam kao duh sa 10 metara desnom prebacuje preko gola 5 metara, Aldridge ga napušava i kaže "but I really feel for the lad".

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Марковић се труди™. Грујара сурова доминација уз Милнера најбољи од прве поставе.

Link to comment

Pitaju Gruju da li se oseća da je "in a good position" pošto se vratio krajem prošle sezone, polako vraća u prvi tim, igrao za mladu repstaciju... a on kaže "Yes, I played in this position my whole career" :D

Link to comment

Pitaju Gruju da li se oseća da je "in a good position" pošto se vratio krajem prošle sezone, polako vraća u prvi tim, igrao za mladu repstaciju... a on kaže "Yes, I played in this position my whole career" :D

:lolol:

Link to comment

Свонси настм наводно одбио за Гилфија, траже више. Иначе, ево кратког видеа о Евертоновим појачањима досад.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...