Jump to content

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Ipak nista od Bajerna?

James na loan se ne kosi sa Alexisom.

Ne, Arsenal nacelno ne da Alexisa. Nadaju se da ce Cileanac produziti ugovor kad vidi kako Lacazette iz 23.penala zabija svoj 24.gol sezone.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ne, Arsenal nacelno ne da Alexisa. Nadaju se da ce Cileanac produziti ugovor kad vidi kako Lacazette iz 23.penala zabija svoj 24.gol sezone.

Ti bi mogao da radis kao skaut u MU.

Link to comment

First half: Karius, Alexander-Arnold, Matip, Lucas, Milner, Henderson, Grujic, Wijnaldum, Ojo, Firmino, Sturridge.

Second half: Karius, Clyne, Gomez, Klavan, Flanagan, Stewart, Chirivella, Woodburn, Markovic, Kent, Solanke.

 

nasi :D

Link to comment

Valjda se nada da će se neko zejbati i pomisliti da Lucas još nešto vredi?

 

Jebem ti, opet ćemo budalu gledati, nikad taj neće otići... :(

 

Hoće Rafa da ga vodi u NewCu? Bar tamo da ga poklonimo?

Link to comment

Unitedu je ovo sa veznjacima ispalo malo bez veze (no lame pun intended). Ganjali su Fabinha, kupovali Matica, a na kraju salju ponudu za Diera. Da stvar bude gora, imace problema da dovedu bilo kojeg od njih - Monaco nece bas tako lako dopustiti da mu cijeli tim ode (naprotiv, cini se da dobro tvrde pazar), a Chelsea i Spursi nece tek tako pojacavati United.

 

Perisic je druga prica, njega ce United imati najkasnije do kraja sedmice.

 

Monako neće odbiti dovoljno nepristojnu ponudu, a ja ne vidim kako Junajted neće uzeti Fabinja ako ovaj iole hoće igrati za Murinja. Rešavamo dvije muve jednim udarcem, na duže staze, potencijalno najbolji posao ljeta. Na ostrvu tradicionalno ne pojačavaju konkurente, ako ne moraju, Matić ima gdje, Dajera i ne bi prodavali kontam. Dolazak Fabinja izvjestan, opet ako ovaj ima zrno želje da dođe. Za Perišića ne znam šta da mislim; imamo već Lingarda, a priče da će se riješiti Marsijala su mi nekako prelude.

Link to comment

First half: Karius, Alexander-Arnold, Matip, Lucas, Milner, Henderson, Grujic, Wijnaldum, Ojo, Firmino, Sturridge.

 

Second half: Karius, Clyne, Gomez, Klavan, Flanagan, Stewart, Chirivella, Woodburn, Markovic, Kent, Solanke.

 

nasi :D

У добру је екипу Грујара упао.

Link to comment

WH znači izduvao za Ihenača (valjda prelazi u Lester), evo Modeste ide u Kinu i to otprilike za iste novce koje je WH ponudio, čak mislim da je WH ponudio bolje uslove oko isplate, kontam da je plata presudila

 

i onda šta je rešenje, Arnautović ??? a i tu ih je Stouk odbio

 

cirkus 

 

a Lester brat bratu ako dovedu i ovog iz Nigerije ima kolko 6 napadača  :lolol:

Edited by jiraiya
Link to comment

Evo ga sa 20 metara u ćošak, kralj predsezona :Hail:

 

Igra Lallana poziciju, najistureniji od te trojice CM. Tajming im baš nije najsrećniji, kad se ide na centaršut on obično nije u šesnaestercu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...