Jump to content

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Meni i dalje nije jasno opšte svršavanje na Diera. Tottenham ima Wanayamu i Dembelea, ne vidim zašto čak i 1 standardni engleski repstativac ne bi bio na prodaju. 

 

Sa druge strane, te priče po kojima Conte iz inata ne da Matića zbog Lukakua, a Mourinho mu onda kao rekontru skida Bakayokoa, to sve smrdi na ŠBBKBB fantaziranje.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Wimmer ide tako da je Dier jedini treći centarhalf za 3-5-2 (ako ne računamo neuspeo eksperiment sa Ben Davies-om). Alfie Mawson se spominje kao moguće pojačanje za tu poziciju ali teško da on može odmah u startnih 11.

Link to comment

Unitedu je ovo sa veznjacima ispalo malo bez veze (no lame pun intended). Ganjali su Fabinha, kupovali Matica, a na kraju salju ponudu za Diera. Da stvar bude gora, imace problema da dovedu bilo kojeg od njih - Monaco nece bas tako lako dopustiti da mu cijeli tim ode (naprotiv, cini se da dobro tvrde pazar), a Chelsea i Spursi nece tek tako pojacavati United.

 

Perisic je druga prica, njega ce United imati najkasnije do kraja sedmice.

 

Ozil najavljuje da je zainteresovan za ostanak, ali da ce o ugovoru raspravljati po povratku iz Australije. Cini se entuzijasticnim oko nove sezone. Alexis je na godisnjem i zauzet je visestrukom penetracijom u novu djevojku.

Link to comment

navodno smo poslali ponudu od 70 miliona funti za aubameyanga...cenim da postoji otprilike 1% sanse da dodje u chelsea.

 

 

ne razumem zasto chelsea ne bi prodao matica unitedu. nije nista united kriv sto nam je klub nesposoban kod dovodjenja igraca. nema smisla sada blokirati transfer zbog toga. na stranu sto ja mislim da ga ne bih prodao unitedu ni da nude 50 miliona funti. dosta mi je vec toga da chelsea prodaje igrace rivalima a uzvrat dobijamo kurac.

 

 

loftus-cheek u cristal palaceu, zouma izmedju stokea i west bromwicha (dva najodvratnija tima u ligi), aina u hullu, ake vec otisao, abraham u swensea, traore u lyonu, chalobah takodje na izlaznim vratima, divota. jedino ce izgleda musonda dobiti priliku sledece sezone.

Edited by 189-
Link to comment

 

 

 

ne razumem zasto chelsea ne bi prodao matica unitedu. nije nista united kriv sto nam je klub nesposoban kod dovodjenja igraca. nema smisla sada blokirati transfer zbog toga. na stranu sto ja mislim da ga ne bih prodao unitedu ni da nude 50 miliona funti. dosta mi je vec toga da chelsea prodaje igrace rivalima a uzvrat dobijamo kurac.

 

 

 

Можда се у другом болду крије одговор на ово питање. 

Link to comment

da sam na mestu Pocha ne bih ga nikako prodavao, ni za 50m funti, pokriva im više pozicija i veliki je rizik da se upušta ponovo u neki transfer 

 

a Murinjo mi stvarno nije jasan, šta će mu, ono kontam da ima para sad ko blato ali majstor bi dao za faktički back-up igrača ogromne novce 

Link to comment

Tott je prosle sezone tako dobro kupovao da - osim Wanyame - nijedan igrac nije opravdao dolazak.

 

Inace, kladionice su srezale kvotu na Alexisov odlazak kod Mourinha. Ocito je neko stavio veliku lovu na to, neko ko a) zna nesto sto niko ne zna ili b) nema veze sa zivotom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...