Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Нисам то написао, али нема везе. 

Него, да питам и ја нешто: је л' вама некада падне на памет да су тезе како Мурињо има среће, како га вади Де Геа, како игра дефанзивно можда, али само можда последица тога што ви не капирате шта он ради? Не бих да вређам, нисам ја ништа већи стручњак од било кога на топику, али знам да нико није толико срећан да освоји све што је Мурињо освојуо, да га ангажују највећи клубови света, да је дао више голова од "распуцаног" Ливерпула и да је управо, на све набројано, добио Арсенал у гостима са два гола разлике.

Не знам, мени када све то набројим и када са друге стране ставим Винијеве и твоје коментаре заиста делује да има бар неке мале, малецне шансе да ипак он можда ради нешто што ви можда не можете баш скроз и без грешке да укапирате и да онда због тога све његове резултате сматрате случајношћу. Можда, не знам. Могуће и да има среће, ништа не бих искључивао прерано, ипак је он премлад и узорак на коме ово разматрамо је премали. 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Niko nije rekao da on ne zna šta radi, ali kada ti golman odigra utakmicu života, dozvoli da se neko usudi da kaže da je tu bio uključen i taj faktor sreće.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Link to comment
19 minutes ago, copkillah said:

Niko nije rekao da on ne zna šta radi

Naravno. Ja čak imam solidnu količinu poštovanja za sve što Mourinho tokom godina postiže, ali to nimalo ne menja činjenicu da je smrdljivi, besramni, nepodnošljivi šarlatan u pitanju.

Nebrojeno puta su mi poturali pod nos struku(tm) i rezultate(tm) kao odgovor na karakterne zamerke, što je potpuno promašena tema. To bi bilo kao da neko kaže "Donald Tramp je glupo govno", da bi onda kontra glasila "Šta pričaš, pa on je milioner i predsednik SAD" što je automatski kraj svakoj diskusiji.

Link to comment
1 hour ago, Прслин said:

Нисам то написао, али нема везе. 

Него, да питам и ја нешто: је л' вама некада падне на памет да су тезе како Мурињо има среће, како га вади Де Геа, како игра дефанзивно можда, али само можда последица тога што ви не капирате шта он ради? Не бих да вређам, нисам ја ништа већи стручњак од било кога на топику, али знам да нико није толико срећан да освоји све што је Мурињо освојуо, да га ангажују највећи клубови света, да је дао више голова од "распуцаног" Ливерпула и да је управо, на све набројано, добио Арсенал у гостима са два гола разлике.

Не знам, мени када све то набројим и када са друге стране ставим Винијеве и твоје коментаре заиста делује да има бар неке мале, малецне шансе да ипак он можда ради нешто што ви можда не можете баш скроз и без грешке да укапирате и да онда због тога све његове резултате сматрате случајношћу. Можда, не знам. Могуће и да има среће, ништа не бих искључивао прерано, ипак је он премлад и узорак на коме ово разматрамо је премали. 

Овде уопште није прича о томе да ли је Мурињо добар тренер, штагод Вини мислио о њему он то јесте, већ да ли је тактички развалио данас Арсенал. Није.

Link to comment

Murinjo ume da odradi protivnika, ali ovde nije to uradio. Ekipa mu je bila nekontrolisano inferiorna tokom veceg dela meca i samo ih je DDG delio od petarde, a zahvaljujuci Arsenalovoj ludoj druzini su davali gol kad god predju centar.

Link to comment

Kažu da će danas SK staviti oznaku 18+ u gornji levi ugao prilikom prenosa utakmice u 17:00 časova  :sad:

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
8 hours ago, copkillah said:

Ovako si super, ali si potpuno neuračunljiv kada pišeš o MU :lol:

 

Budi slobodan da se napases muda svaki put kad kad sam neuracunljiv pisem o MU :D

 

Samo vi belezite statistiku broja suteva i odbrana, meni dovoljno i ovih 1:3 na Emiratima.

A tek argument za DDG je presmesan!!! To ko kad bi rekli "pa lako je Barsi kad je Mesi odigrao tekmu zivota" (over and over again) . Kao da su te odbrane dosle od S.Romera ili malog Pereire i kao da DDG do sad nije ludackim odbranama spasavao bodove UTDu.

Link to comment

Duplirao rekord.

Quote

On je postavio rekord sezone po broju odbrana, oborivši upravo svoj sa meča protiv Čelsija.

De Hea je večeras imao čudesnih 14 intervencija, ali to ne bilo kakvih, pošto je spasio barem tri čista zicera.

To je najveći broj odbrana na jednoj utakmici ove sezone u Premijer ligi, a prethodno je takođe De Hea imao najviše intervencija, na meču protiv Čelsija kada je imao sedam.

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Budi slobodan da se napases muda svaki put kad kad sam neuracunljiv pisem o MU :D

 

Samo vi belezite statistiku broja suteva i odbrana, meni dovoljno i ovih 1:3 na Emiratima.

A tek argument za DDG je presmesan!!! To ko kad bi rekli "pa lako je Barsi kad je Mesi odigrao tekmu zivota" (over and over again) . Kao da su te odbrane dosle od S.Romera ili malog Pereire i kao da DDG do sad nije ludackim odbranama spasavao bodove UTDu.

 

55 minutes ago, radnik said:

Duplirao rekord.

 

 

 

Ma dobro, jasno je da ne možeš racionalno da sagledaš ništa u vezi sa MU,  ali nemoj da se ložiš da si objektivan i sve će biti ok :lol:

Ovo drugo nisi razumeo, čovek je, kao što vidiš, postavio rekord za broj odbrana. To je nešto što se očekuje od verovatno najboljeg golmana na svetu, ali kada postaviš rekord, nekako se provlači ideja da je ipak to ono što je prelomilo utakmicu, a ne Murinjova taktika da udari na najslabije karike u Arsenalovom timu. Murinjova taktika je očigledno upalila, ali isto tako, Arsenal je uradio više nego dovoljno da dobije utakmicu, pa to ipak nije uradio, može slobodno da se kaže, isključivo zahvaljujući DDG.

A što se tiče poređenja sa Mesijem, nije adekvatno, pošto pored Mesija u timu Barse postoji još 10 igrača (plus tri izmene) koji mogu da daju gol, dok je ovih 14 odbrana mogao da ima samo DDG i niko drugi u timu. 

Link to comment

Meni nije iznenadjenje sto su Mancesteri na vrhu, ni sto De Hea brani kako brani, ni sto ce Kristal Palas opet da se izvuce, ali brate sto je prdnuo u cabar Totenhem, to nisam ocekivao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...