Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

Po ko zna koji put Murinjo drzi fudbalski cas Vengeru.

Ruxin je, izgleda, prestao da broji pobede Murinja u derbijima :fantom:

:lol:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Dok su rezultati štucali ruxin bio za ban, a sad kad vam krenulo 2-3 kola ajde dođi ruxine da se grudvamo i merimo patke...e pa nema više :dry:

Edited by Ruxin
Link to comment
1 minute ago, Ruxin said:

Dok su rezultati štucali ruxin je bio za ban, a sad kad vam krenulo 2-3 kola ajde dođi ruxine da se grudvamo i merimo patke...e pa nema više :dry:

:wub:  tako je ruxine, ja hteo da se bunim, ali 3 dana, pa nek ide ...

grudvaj se sa nama™ mi volimo salu i kad je tesko :biggrin:

Link to comment

 

4 minutes ago, radnik said:

:wub:  tako je ruxine, ja hteo da se bunim, ali 3 dana, pa nek ide ...

grudvaj se sa nama™ mi volimo salu i kad je tesko :biggrin:

Ma ne ljutim se ja naravno, ban je bio zaslužen, neminovan i baš ono minimilan. :smile:

 

Ali bezveze je da oni koji su kukali vuku za rukav sad kad sam reformisan čovek. :sleep:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ма какав бре црни час фудбала. Посед 76:24. шутеви на гол 33:8, Шпанац одбранио рекордних 14 шутева.  Мислим озбиљно заслепљен треба да будеш па да тврдиш да је ово час фудбала.

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Po ko zna koji put Murinjo drzi fudbalski cas Vengeru.

Ovako si super, ali si potpuno neuračunljiv kada pišeš o MU :lol:

54 minutes ago, 189- said:

a koga je to mourinho osim arsenala pobedjivao ove sezone u derbijima

14 derbija, 4 pobede, malo li je?

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

Ма какав бре црни час фудбала. Посед 76:24. шутеви на гол 33:8, Шпанац одбранио рекордних 14 шутева.  Мислим озбиљно заслепљен треба да будеш па да тврдиш да је ово час фудбала.

Заборавио си у набрајању један податак - голови 1:3.

Поручниче, признајем, ево и ја заслепљен: одрадио их др Мурињо лаганезе. Али, ето, не признаје му се ни када да победи Арсенал након што му да три гола у гостима и последњих двадесет минута игра са десет играча. Но, мени - а и њему - свеједно. 

Жао ми само због Погбиног глупирања, овако ће само да победе Сити уместо да га изгазе. 

full

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

a koga je to mourinho osim arsenala pobedjivao ove sezone u derbijima

Totenhem. 

Sa Pogbom bi lagano dobili Sitija, ovako je 1.95 dvojka na Siti realna kvota. Nisu kladze lude...

Link to comment
15 minutes ago, Прслин said:

Заборавио си у набрајању један податак - голови 1:3.

Поручниче, признајем, ево и ја заслепљен: одрадио их др Мурињо лаганезе. Али, ето, не признаје му се ни када да победи Арсенал након што му да три гола у гостима и последњих двадесет минута игра са десет играча. Но, мени - а и њему - свеједно. 

Samo bih želeo da objasniš meni (a verovatno i znatiželjnom pučanstvu), šta je tačno Murinjova zasluga za 14 De Heinih odbrana?

Link to comment
20 minutes ago, MiddleClass said:

Totenhem. 

Sa Pogbom bi lagano dobili Sitija, ovako je 1.95 dvojka na Siti realna kvota. Nisu kladze lude...

eh sad tottenham...njih redom svako dobija, tako da to i nije bio neki veliki podvig.

 

arsenal je sam kriv za poraz veceras. gotovo da su sami poklonili sva tri gola a u napadu nisu mogli dati gol iz 116 prilika. united se povukao posle 2-0 ali su imali vise srece nego pameti. nije to bog zna kakvo nadigravanje wengera od strane mourinha. ipak, drago mi je da ga je opet oprao.

Edited by 189-
Link to comment

@копи

Иста као и Венгеру за нереализована 32 шута. 

Човек зна који део његовог тима је најбољи: на почетку је звекнуо два комада, онда се повукао и пуштао их да се напуцавају. Чим су дали, севнуо им је још један да искулирају и опет их пустио да дуришу. Када је Погба добио црвени, затворио је шта је могао и препустио Де Геи, за кога је већ било јасно какву утакмицу игра, да заврши посао који је започео. 

Али, претпостављам да ни ово неће бити довољно. Да напишем да је заслужан за тактику која је Арсеналу који се последњих месец дана фантастично брани дала три гола, онда би неко написао или да их он није дао, или да су биле грешке одбране. Па зашто су биле грешке, је л' пресинг на Мустафија био случајан?  

Не вреди, ко га мрзи џабе му и очи - не види генија на делу и џабе и голови и табела и гол разлика... Статистика онда посеже за шутевима, поседом и осталим мање битним елементима фудбалске игре. Не вреди. Али, већ рекох, мени свеједно. Битно само да је Венгер укантан, а ви рачунајте како вам драго. 

Edited by Прслин
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...