Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Koliko sam čitao, sem što nije "Premier League proven", problem sa Belotijem je što Torino traži svih 100 miliona odjednom, a ne u rate kako to uobičajeno ide sa fudbalerima.

Link to comment

Ok, to jeste problem. Nisam znao. Nem pojma, ali ako bi Lukaku stvarno vise voleo da igra za Chelski nego za nas...mislim, ja sam SAF-ova skola :D, zelim samo 100% posvecene igrace. 

Link to comment

Ok, to jeste problem. Nisam znao. Nem pojma, ali ako bi Lukaku stvarno vise voleo da igra za Chelski nego za nas...mislim, ja sam SAF-ova skola :D, zelim samo 100% posvecene igrace. 

 

 

To je zato što si idealista. Nekad sam i ja takav bio (i ne samo što se tiče fudbala), ali sam vremenom ogrubeo i više sam u fazonu, "daj šta daš".    :D

Link to comment

Nisam idealista nego precenjujem psiholoski faktor :D Motivaciju i tako to. Covek je ovo izjavio pre 4 meseca

 

 

 

The Belgian turned down the most lucrative contract offer in Everton's history in March and later said: "I don't want to stay at the same level. I want to improve and I know where I want to do that."

 

Ako je pri tom mislio na Chelski - srecan put. A to cemo saznati brzo.

Link to comment

sva tri ova napadaca imaju nesto zbog cega ih ne zelim u ekipi. morata je unproven kao prvi spic ekipe. kod belgijanca je psiholoski problem a belottija nisam gledao uopste a i nekako mi je jos 'zelen' za prvog spica velikog klub imo. chelsea nije klub gde ce se on cekati da sazri.

Link to comment

Kolko vidim Pogba ga ne pusta na vise od 3 metra od sebe :D

 

Dobro, bar je zabavno, nesto se desava.

 

 

Ne znam da li se sećaš ovoga?

 

 

 

DEKShBeWsAE2dmD.jpg

 

 

 

 

 

Ono skroz desno je, pretpostavljam, Federer...   :fantom:

Link to comment

Da, u fazonu su, "sada nas već jako smarate, nećemo da ga pustimo ovog leta, poyyy"

Mislim... sledećeg leta ga automatski puštaju za duplo manje para jer mu se aktivira klauzula, pa oni kako hoće.(Eventualno u januaru da ga zavale nekom bogatunu kom je hića, ali u to ne mogu da se pouzdaju.) Ako je tačno ovo da se Flop sprema da ponudi 66 miliona, bilo bi apsolutno sumanuto da Leipzig odbije jer hoće 70.

 

Sa druge strane, crtamorasi je ovde u istu tikvu duvao povodom Salaha i njegovog ostanka, a to smo videli kako je prošlo...

Link to comment

Ne znam da li se sećaš ovoga?

 

 

 

DEKShBeWsAE2dmD.jpg

 

 

 

 

 

Ono skroz desno je, pretpostavljam, Federer...   :fantom:

 

de se ne secam :D 

Link to comment

Sa druge strane, crtamorasi je ovde u istu tikvu duvao povodom Salaha i njegovog ostanka, a to smo videli kako je prošlo...

 

na nasu srecu orasi ne radi kao director of football u romi nego celavi spanac monchi :)  mada i situcija s romom je daleko od ove s nemcima.

potpuno razumem leipzig ako ne budu zeleli da prodaju keitu. ociglidno im se fucka za tih 20 miliona koje mogu da uzmu preko(ako racunamo da mu je izlazna klauzula na 50 sledeceg leta) je novca, fakat, imaju. 

igrace ligu sampiona po prvi put i verovatno ce probati da se ne raspadnu pre njegog pocetka a keita im je mozda i najbitniji igrac tima. mozda ce ga prodati u zimu ako budu ispali iz evrope. jedini izlaz keita ce dobiti ako on sam bude maksimalno pogurao situaciju sto ne verujem da ce biti slucaj jer je skoro dao neku izjavu da nema nameru da pljuje po klubu i ljudima u njemu zarad odlaska. on bi hteo da ode covecanski.

voleo bih da gresim ali ja verujem da cemo mi pre zavrsiti vvd-a nego keitu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...