Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

sad se pojavio info na sky-u da everton trazi 90M funti za lukakua (valjda se natezu za neke bonus klauzule)

Edited by cvrlle
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Cane gde si nasao sliku? Jos nigde nema zvanicno, deluje mi kao fake :ss1: .

 

edit: Mocni photo shop

 

Z0k9bf2.jpg

Na Canetovoj slici uopšte nije Lukaku [emoji38]
Link to comment

Lol, nije valjda da su tkz novinari stvarno terali peparu da im crta ovo? 

 

Gabriele zešuse, nije ni čudo što čovek deluje vazda smoreno na konfama, pa ovo je gradivo za fudbalsko obdanište....mada su i ti u obdaništu do sad mogli da primete na primeru komšiluka koliko je neograničeno sipanje novca samo po sebi garant rezultata :isuse:

Link to comment

misliš na ovo što mi™ radimo isto što i svi ostali, ali jedini uspevamo da iznerviramo one sa kojima bi da poslujemo?

Koga su sad iznervirali, Lajpcig? Ne pratim baš detaljno, ako može neki sažetak TIA.

Link to comment

Ma niko ga nije terao, nego čovek unapred da objasni svoje domete. Dekade i milijarde da bi ga Real u finalu CL nakantao kao "Staru damu".  Samo je iskren što je za svaku pohvalu, ne pati od teških deluzija kao "neki".

Link to comment

Koga su sad iznervirali, Lajpcig? Ne pratim baš detaljno, ako može neki sažetak TIA.

 

Da, u fazonu su, "sada nas već jako smarate, nećemo da ga pustimo ovog leta, poyyy"

Link to comment

Ma niko ga nije terao, nego čovek unapred da objasni svoje domete. Dekade i milijarde da bi ga Real u finalu CL nakantao kao "Staru damu".  Samo je iskren što je za svaku pohvalu, ne pati od teških deluzija kao "neki".

 

Moj je utisak da ste zapravo svi vi nemači pojma promašili pepovu temu :fantom:

 

Dozvolite da demonstriram prostim pitanjem - ako sutra pepara uzme lš (a verovatno hoće), jel to znači da je automatski siti dostigao nivo reala, barse, bajerna ili treba ipak tu još štogod?

Edited by Ruxin
Link to comment

Moj je utisak da ste zapravo svi vi nemači pojma promašili pepovu temu :fantom:

 

Dozvolite da demonstriram prostim pitanjem - ako sutra pepara uzme lš (a verovatno hoće), jel to znači da je automatski siti dostigao nivo reala, barse, bajerna ili treba ipak tu još štogod?

 

pa nije sutra finale lige sampiona... :fantom:

Link to comment

Dozvolite da demonstriram prostim pitanjem - ako sutra pepara uzme lš (a verovatno hoće), jel to znači da je automatski siti dostigao nivo reala, barse, bajerna ili treba ipak tu još štogod?

 

jel chelsea bio na njihovom nivou prethodnih godina

Link to comment

Treba bar još jednom da dosegne NF, pa posle polako...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

tumblr_o8gqik3Wpt1vuignso1_500.gif

 

 

jel chelsea bio na njihovom nivou prethodnih godina

 

Nope, chelsea nikad nije bio na njihovom nivou. Upravo to govorim.

Link to comment

Niko, ali baš niko da ne stavi da se Čelzi vratio po Lukakua. Sve moram sam...    :fantom:

 

 

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...