Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Nemači pojma često vole da pogrešno istaknu kako je pep nepriljagodljiv, ali je zapravo ovaj kloppara tačno taktički najrigidniji čovek na ovom svetu. Meni ovo već godinu+ dana deluje uvek sve isto, bez nekog ozbiljnog napretka u bilo kojoj fazi igre.

 

Stones i otamendi i kompletna odbrambena igra sitija deluju 3x bolje nego prošle godine u ovo vreme, ovom liverpulu možeš dati i stama+nestu iz najboljih dana...i dalje će biti ekipa koja se slabo brani, samo će eto primati nešto manje golova u totalu.

 

Klopp je Ćiro Blažević među trenerima, pola njegovih rezultata čini motivacija i nabrijavanje što navijača, što igrača. 

 

Meni sa svakom utakmicom Liverpoola nevjerovatnije kako smo dozvolili da Liverpoolova odbrana izgleda kao da je predvode Beckenbauer i Baresi iz svog prajma. :isuse:

 

S druge strane, lijepo je da je Klopp našao idealnu poziciju za Oxa, Arsene je tu baš lutao. ^_^

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Kakav centaršut Morena :lol:

 

S druge strane, lijepo je da je Klopp našao idealnu poziciju za Oxa, Arsene je tu baš lutao. ^_^

 

Pa da, pričao je kako mu je nezgodno da na klupu stavi igrača koji može da pokrije samo jednu poziciju, tj. levog beka. Sa Oksarom ima lika koji može i levo, i desno, i spolja za tri, i jako do samog kraja. Šteta što ni na jednoj od tih pozicija ne može da pruži više od suvog proseka.

Link to comment

Kakav centaršut Morena [emoji38]

 

 

Pa da, pričao je kako mu je nezgodno da na klupu stavi igrača koji može da pokrije samo jednu poziciju, tj. levog beka. Sa Oksarom ima lika koji može i levo, i desno, i spolja za tri, i jako do samog kraja. Šteta što ni na jednoj od tih pozicija ne može da pruži više od suvog proseka.

Danas bi na beku bio kafu/roberto carlos za ova dva stabla koja su tamo igrala...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Kakav centaršut Morena :lol:

 

 

Pa da, pričao je kako mu je nezgodno da na klupu stavi igrača koji može da pokrije samo jednu poziciju, tj. levog beka. Sa Oksarom ima lika koji može i levo, i desno, i spolja za tri, i jako do samog kraja. Šteta što ni na jednoj od tih pozicija ne može da pruži više od suvog proseka.

 

Inače, Newcastle mu je mušterija, recimo to tako. Dao je preko 20 posto od svojih 9 golova Newcastleu, a natjerao je i argentinskog Davida Luiza na autogol pretprošle sezone.

Link to comment

Newcastle je svakom mušterija, čak i 1 Staridžu.

 

LFC ima jednu pobedu u poslednjih sedam utakmica. Daj više tu reprezentativnu pauzu...

Link to comment

Znači, kad smo mi imali Oxa, prije čitava četiri kola, Liverpool je imao 7 bodova, mi 3.

 

Sad Liverpool ima Oxa, mi 13 bodova, a Liverpool 12. Zanimljiv fenomen.

Link to comment

Znači, kad smo mi imali Oxa, prije čitava četiri kola, Liverpool je imao 7 bodova, mi 3.

 

Sad Liverpool ima Oxa, mi 13 bodova, a Liverpool 12. Zanimljiv fenomen.

 

Fantastična kupovina, apsolutno fantastična. Klopp pojma nema gde da ga udene, on igra kao da već polako razmišlja o penziji, Milner se pita šta je on bogu skrivio, a Lallana kako će izboriti mesto na klupi pored tolike voline.

 

Kad Benitez može ovako lako da neutrališe Kloparin nenadjebivi ofanzivni potencijal, šta li će tek Mourinho da uradi u sledećem kolu? :ph34r:

Link to comment

Kako je Moreno uspeo od odlicnog beka, pre 2 sezone, da postane drvo u rangu Andjelkovica? I jos jedna stvar me zanima glede Livea, kad ce Klop poceti da prica o tuznoj odbrani?

Link to comment

Fantastična kupovina, apsolutno fantastična. Klopp pojma nema gde da ga udene, on igra kao da već polako razmišlja o penziji, Milner se pita šta je on bogu skrivio, a Lallana kako će izboriti mesto na klupi pored tolike voline.

 

Kad Benitez može ovako lako da neutrališe Kloparin nenadjebivi ofanzivni potencijal, šta li će tek Mourinho da uradi u sledećem kolu? :ph34r:

 

dobijate united 100%

Link to comment

 Everton nastavlja da se raspada, Kuman i Bilić bukvalno žive od utakmice do utakmice

 

Bukvalno je moja prva reakcija na pobednički gol bila kako ovo kupuje vreme Biliću da nas dodatno pokopa i kako bi možda bolje bilo da je ostalo 0:0 a da Bilić spakuje kofere.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...