Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Cuj PPP sad ni Tenk ne valja?! A tek hype oko Belotija :isuse:

 

Zalim sto nemam vise vremena za citanje ovih bisera :D

Одличан је. Према свецу и тропар. Покретан као Златан и мало лошији голгетер.

Link to comment

Zajebanciju na stranu, za ekipe u tom 6-12 rangu koje nemaju obavezi da igraju dobar fudbal jako koristan špic. Na nekom vrhunskom nivou bi strčao ko prase u teheranu, ali ovo ovako je super deal za obe strane.

Link to comment

Samo da izjavim da sam vrlo razocaran danasnjim razvojem dogadjaja. Ovo je bas ocajnicka mera posto se otvorila opcija Chelsijevim odugovlacenjem da daju ponudu za Lukakaru. Nadao sam se ipak Morati u odsustvu profilisanih golgetera dostupnih na trzistu. Vreme ce sve pokazati, posebno sto mislim da ce Morata sad u Chelsea. Voleo bih da gresim :(

Edited by ducca
Link to comment

Nego u novoj epizodi carskog poslovanja sitija iz mančestera - kelechi u lesteru za 25 miliona funti :Hail:

 

Kul je što nam je treći špic otplatio pola bernarda silve, ali više bih voleo da smo ga dali u everton pa da se svi zajedno smejemo junajtedu dogodine...

Edited by Ruxin
Link to comment

Nisam nesto odusevljen Drogbom za siromasne, ali iskreno ne bi bio ni Moratom. Belotija nisam gledao, pa njega ne bi komentarisao...

Iznudjen potez kada je Grizman propao neocekivano, bar do zime, ali eto mora se.

Link to comment

Одличан је. Према свецу и тропар. Покретан као Златан и мало лошији голгетер.

 

To cemo tek videti na kraju sezone, polako.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...