Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Arle ne prestaje da se zali. :D

Moram, mi smo doveli 26-godisnjaka koji je ispenalisao deset od 28 golova u ligi. :P

 

 

Mourinho je dobro utjerao Plavcima sa Lukakuom iskoristivsi drugi bivsi klub oko Morate. Koga ce Conte sad naci kao zamjenu za Costu? Lukaku je i HG-igrac, nijedna druga relevantna opcija to nije osim ako nece dovesti Charlieja Austina.

Link to comment

A nisu ni tzv. afričke godine, uredno rođen u Antverpenu, zabio 30+ golova još kao maloletan i tako se prodao u Čelsi.

 

Zakleo bih se da je tu već 10ak godina. Mislim, sećam se da se pojavio onda kad je Partizan igrao LŠ drugi put, ali potpuno drugačiji osećaj imam. 

Link to comment

Moram, mi smo doveli 26-godisnjaka koji je ispenalisao deset od 28 golova u ligi. :P

 

 

Mourinho je dobro utjerao Plavcima sa Lukakuom iskoristivsi drugi bivsi klub oko Morate. Koga ce Conte sad naci kao zamjenu za Costu? Lukaku je i HG-igrac, nijedna druga relevantna opcija to nije osim ako nece dovesti Charlieja Austina.

 

Fuckat. Treba misliti i na Brexit. 

Link to comment

Moram, mi smo doveli 26-godisnjaka koji je ispenalisao deset od 28 golova u ligi. :P

 

 

Mourinho je dobro utjerao Plavcima sa Lukakuom iskoristivsi drugi bivsi klub oko Morate. Koga ce Conte sad naci kao zamjenu za Costu? Lukaku je i HG-igrac, nijedna druga relevantna opcija to nije osim ako nece dovesti Charlieja Austina.

 

11!

Treba i to znati.

Link to comment

Одлазак Лукакуа је очекиван, али довођење Рунија ... :frust:

 

Jbt, bunili bi se i Cantonu da dovedete 

Link to comment

Jbt, bunili bi se i Cantonu da dovedete 

 

:lolol:

 

Мислим да је Кантона и данас у бољем стању од мртвог Рунија.

Link to comment

:lolol:

 

Мислим да је Кантона и данас у бољем стању од мртвог Рунија.

 

Rooneyju je malo otežao "touch", i ume da padne pri pokušaju driblinga, ali ima odličan pregled igre i dalje. Posebno kad je na klupi. 

Link to comment

I meni je pregled igre ispred TV ekrana najjača strana.

 

Samo nek on trpa Burnleyima i Watfordima koji se zatvore na Traffordu i nema problema.

 

Ne znam kad je poslednji put neki ozbiljan gost izašao sa bunkerom na Gudison, tamo 1989.? Lukakakara ima iskustva sa razbijanjem bunkera u Čelsiju, ali ne previše uspešnog.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...