Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

The midfielder won possession more times than any of his team-mates (11), played more passes (69), had more touches (89) and covered more ground (11.41km). As if that wasn't enough, he also got the crowd out of their seats when he embarked on a mazy run down the right wing that saw him jink past several West Ham players.

 

Pogadjate o kome se radi? :fantom:

 

Srpski Džondžo Šelvi?

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Klopara najavio pojačanja, misli na sve delove tima  :huh:

Pa,odlazi Cou,stize 120 miliona,plus oni novci koji su trebali da odu na Keitu iz Lajpciga,kazu da je prva meta Asensio,koji ima otkupnu klauzulu od 70 miliona,i zeli vise para od Reala,tacnije 7 miliona godisnje,trenutno ima 2,a Realu ne pada napamet da mu da toliko,kazu da su iz istog razloga odjebali Mbapea

 

Cenim da VVD stize u najkracem mogucem roku

Link to comment

Asensio i Liverpul :lolol:

Dobro, ovo da :D

 

Edit - mada ko zna, možda se i u dalekom madridu čulo za klopove čuvene treninge -_-

Edited by Ruxin
Link to comment

slažem se sa Ruxinom

mislio sam da to nikad neću da doživim 

 

i nije to pravi termin "pokretljiv", nije akcenat na pretrčanim metrima, veći je problem taj što su ta dva igrača Kante i Matić dosta izloženi, Matić prosto nije boxtobox nego DM igrač a Čelziju više treba igrač tipa Dembele(totenhem) da prenese loptu od tačke A do tačke B

 

samo što ti Matićevi "nedostaci" dolaze do izražaja kad Čelzi igra protiv tima koji forsira presing, kad igraš protiv WBA, Lestera(lupam) tebi Matić završava posao ali čim ti dodje Liverpul, Totenhem pojedu te ko malu decu 

 

da li su isti tip igrača Makelele I Patrik Vijera

 

i to normalno ne znači da nekom tamo drugom timu/Junajtedu neće završti posao ako nama ne odgovara 

Edited by jiraiya
Link to comment

Ne pita se tu Real nista,uplatite klauzulu,ponudite besnu platu pa da vidimo

 

Ide Cou,danas iz radnji povukli njegov dres

 

Jbg,kapitalizam,kod vas,Arsenala,Totenhema,stipse od vlasnika,Kroenke odvratni,celavi  i Henrijevci,ne zna se ko je gori

 

Tot ce na kraju mozda dovesti Barklija i to je to,mislim da naredne sezone kod njih sledi rasprodaja,Kane,Eriksen  i Ali,bar dvojica ce otici

 

Arsenal Lakazeta,ali rekli cici da se otarasi par igraca ako zeli jos nekog,jos i Sancez,sta ce biti sa njim

 

Liverpul nikob

 

Celzi,jbg,Roman se razvodi :lolol:

Link to comment

Ako ne ide, ja ne umem da objasnim Klopovo jučerašnje vajkanje na KZŠ along the lines of "ja jebiga radim kako mi šefovi kažu".

 

Pa to je možda stav da bi ga on lično šutnuo, ali da će šefovi da odluče da ga zadrže.

Link to comment

Što bi se rasprodavali spursi? U engleskoj mogu samo u siti ako hoće na veći nivo (kao voker), a ne vidim da se španci nešto biju oko njih :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Pa to je možda stav da bi ga on lično šutnuo, ali da će šefovi da odluče da ga zadrže.

Kako da ne, i sad će da ga drži na ledu sa Sakhoom  :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...