Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Cuj Matic nije dovoljno pokretljiv! Pogledajte koliko km preore za 90min, da ne pricam koliko je jak na lopti i koliko su mu precizna dodavanja u napred. Jes da je prodao loptu na kraju prvog kad je WH imao najbolju sansu, ali i najbolji grese.

 

A Pirlo je u Juveu imao i Vidala i Pogbu pored sebe, pa i Markizia za slucaj nuzde.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

video sam negde da im je kao postavio neki ultimatum, mada i dalje ne razumem zašto bi ga i pored ultimatuma pustili u bilo koji engleski klub

Zaista čudno. Ne samo ovo sa Matićem, već inače se klub sjebava u prelaznom roku i pravi si probleme. Šampioni.

Link to comment

Meni zvuči prilično glupo ideja da su za 3-4-3 potrebni specijalno pokretljivi centralni veznjaci (u poređenju sa onima koji igraju 4-5-1).

 

Imaš trojicu iza sebe i trojicu ispred sebe, nije baš kao da moraš da letiš na terenu da bi ih spojio.

Link to comment

Ma da, sad je ovaj klip dokazao da 3-4-3 ne zahteva skroz drugačiji profil veznjaka.

 

Nije li igrao to sa Kanteom prošlu sezonu? Ne znam koliko uspješno doduše, gledao sam sa Utd i par u kupu. Ali sistem se podređuje igračima, ne možeš promijeniti tim jer ti ne odgovara za tvoju filozofiju, što bi rekao M. Đukić 

Link to comment

Zaista čudno. Ne samo ovo sa Matićem, već inače se klub sjebava u prelaznom roku i pravi si probleme. Šampioni.

 

ne znam, ništa mi nije jasno kada su oni u pitanju, šta se to tačno desilo ovog leta

Link to comment

Vini pričamo u suštini o 2 vs 3 igrača u vezi. Gde 85% ekipa igra sa tri. Razmislimo logički majku mu :dry:

 

Prosto ne vidim tu mesto za xabieske zadnjeg veznog, a matić mi je takav profil u suštini. Idealan da stoji iza 2 centralna i pokriva, a usput da sasvim fin doprinos organizaciji napada. Nešto specijalno pokretljiv i agresivan sigurno nije.

Link to comment

Nije li igrao to sa Kanteom prošlu sezonu? Ne znam koliko uspješno doduše, gledao sam sa Utd i par u kupu. Ali sistem se podređuje igračima, ne možeš promijeniti tim jer ti ne odgovara za tvoju filozofiju, što bi rekao M. Đukić 

 

To je vazilo do dolaska Gvardiole na čelo engleskog Minhena 1860

Link to comment

To je vazilo do dolaska Gvardiole na čelo engleskog Minhena 1860

Ti naravno kapiraš da je vrlo lako skočiti na transfermarkt i proveriti koliko je to tačno pep uložio više u odnosu na murinja :fantom:

Link to comment

Ti naravno kapiraš da je vrlo lako skočiti na transfermarkt i proveriti koliko je to tačno pep uložio više u odnosu na murinja :fantom:

 

U golmane ili generalno?

Link to comment

Vini pričamo u suštini o 2 vs 3 igrača u vezi. Gde 85% ekipa igra sa tri. Razmislimo logički majku mu :dry:

 

Prosto ne vidim tu mesto za xabieske zadnjeg veznog, a matić mi je takav profil u suštini. Idealan da stoji iza 2 centralna i pokriva, a usput da sasvim fin doprinos organizaciji napada. Nešto specijalno pokretljiv i agresivan sigurno nije.

 

Ali kad imaš tri CB pozadi, praktično jedan od trojice štopera popunjava to mesto zadnjeg veznog u centralnoj trojci. Dakle Matić je ovako jedan od prednje dvojice, if anything ima manje potrebe da jurca da krpi pozadi, nikako više. 

 

Da Chelsea nekim čudom igra 4-4-2 primedba bi ti imala smisla, jer bi se od dvojice CM očekivalo da pokrivaju mnogo više prostora i Matić bi se teže snalazio.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

The midfielder won possession more times than any of his team-mates (11), played more passes (69), had more touches (89) and covered more ground (11.41km). As if that wasn't enough, he also got the crowd out of their seats when he embarked on a mazy run down the right wing that saw him jink past several West Ham players.

 

Pogadjate o kome se radi? :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...