Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Bas tako, problem organizacije napada. Ja sam vise nego svestan Ibrinih vanserijskih top-class kvaliteta i ne zelim da ovo zvuci kao da ga omalovazavam, ali on zadaje velike glavobolje saigracima svojim nacinom igre. Mislim da je Lukaku korisniji za ono sto Murinjo hoce.

 

Razumem šta želiš da kažeš, belgijski sam vokes verovatno jeste bolji fit za murinja koliko god da je svetogrđe porediti ga sa zlajom.

Da li će to da bude dovoljono, bumo videli...

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Matic  :ziga:  :ziga:  :ziga: Sve kupi na sredini 

 

Каква будала треба да будеш да продаш оваквог играча ривалу у првенству. Разбија. 

Биће то океј... ваљда. Но Ланзини, но фан - то је дијагноза. Када се он врати и када дође Вили хипстер Карваљо и када се мало уиграју Чича и Арнаут, има да узмемо тих 43 бода и миран Источни Лондон.

 

Док откуцах ову оптимистичну поруку примисмо два комада. :isuse:

Како се бре брукате мушки...ви и Палас као да тренере немате.

Link to comment

Ali koliko je mocno to iscudjavanje dobrom partijom Matica!?

 

Cuj jel igrao tako u Chelskiju? A ne uzeo je Konte titulu na svoje znanje :fantom:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

meni ni konte nije jasan. prebacio je matćevu loptu u romanovo dvorište a sam je izabrao da za njega nema mesta u startnih 11

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Link to comment

Matić nije dovoljno pokretljiv za vezni tandem u 3-4-3. Murinju je legao ko budali šamar, tako da je po meni veći problem kome su ga prodali nego zašto su ga prodali.

Link to comment

Matić nije dovoljno pokretljiv za vezni tandem u 3-4-3.

 

to su gluposti  :isuse: 

ni pirlo nije bio dovoljno pokretljiv za isti taj sistem koji je godinama juventus furao... :fantom:  

Link to comment

matic nije bio nista specijalan prosle sezone. bilo je dosta utakmica gde je bio dosta los i skoro neprimetan na terenu.

 

on je sam zeleo da napusti ekipu. nisam siguran da je zbog bakayoka jer bi svakako bilo dovoljno mesta i minuta za njega. ja preterano ne zalim sto je otisao nego sam popizdio gde su ga ovi pametnjakovici prodali. conte ga npr uopste nije zeleo prodati. nije matic bas 1 petr cech da mu treba izlaziti u susret kod biranja ekipe za prodaju.

Link to comment

Idući put ću da igram onu igru...kad WHU primi gol eksirati šljivku od 0.5. Kontam da će mi vrlo brzo biti svejedno šta se dešava na terenu.

Link to comment

Има да ти оде јетра док не одиграмо прву овогодишњу као домаћини.

 

ja preterano ne zalim sto je otisao nego sam popizdio gde su ga ovi pametnjakovici prodali.

То.

 

Није Челзи толико слабији што нема више Матића, већ што не играју Азар и Коста и што су изгубили мотивацију после титуле, што знамо да им није први пут. Канте може сам да држи средину, Бакајоко би требало да је одличан, а Дринквотер је супер бек ап. Не бих га ја потцењивао, сећате се шта је са Алонсом било када је долазио? Мората, пак, ми није јасан. Да ли је Конте њега хтео или не, немам појма.

Edited by Прслин
Link to comment

ne bi se tek tako matic pokupio iz celskija da je nije mislio da nece imati jos svedeniju minutazu i prostor u odnosu na proslu sezonu?

 

u trenutku kada je otisao ostali smo na samo 3 igraca u sredini. jasno je da bi dobijao dosta minuta. mislim da bi bio ispred fabregasa u rotaciji mada to sve zavisi od taktike. ma nije ni problem sto je hteo da ode, okej dosadilo mu, hoce vise minuta, nesto trece koga briga zapravo zasto zeli da ide. samo ga ne prodati rivalu. to su samo trebali uraditi. ali jebiga puno se trazi.

 

a pare koje smo dobili za njega spucacemo na drinkwatera. usput zamena za zaboravljenog oscara jos nije ni dosla.

Link to comment

Jel Matara ovako kidao i u Čelsiju? Ne mogu da zamislim dovoljno dobar razlog da ga se odreknu. Poezija kako igra ove dvije utakmice.

 

video sam negde da im je kao postavio neki ultimatum, mada i dalje ne razumem zašto bi ga i pored ultimatuma pustili u bilo koji engleski klub

Link to comment

Није Челзи толико слабији што нема више Матића, већ што не играју Азар и Коста и што су изгубили мотивацију после титуле, што знамо да им није први пут. Канте може сам да држи средину, Бакајоко би требало да је одличан, а Дринквотер је супер бек ап. Не бих га ја потцењивао, сећате се шта је са Алонсом било када је долазио? Мората, пак, ми није јасан. Да ли је Конте њега хтео или не, немам појма.

 

nekoliko dana nakon sto je morata dosao, conte je rekao nesto tipa da nije njega zeleo nego lukakua i eto morata dosao kao zamena.

 

ma da costa nije bipolaran ne bi ni bilo takvih problema. ne bi otislo 70+ miliona funti na napadaca. zapravo, koga briga za pare kada se ne trose.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...