Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Евертон је од "4-4" тима постао "1-0" тим. Ез лонг ез вир винин ...

 

Pa kakve su vam četiri naredne utakmice... Uh.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Rodžersara je preuzeo Sukija kad je bio jedan od trojice najproblematičnijih na svijetu. Trebalo je očistiti Liverpool od Downinga, Carrolla, Koncheskyja i ostale mrake koju su navukli prethodnici, a da uz prljavu vodu ne ode i dijete (Henderson). Doveo Coutinha iz Intera, promovisao Rašu Slinu, zakratko uvjerio svijet da je Sturridge svjetska klasa i izvukao najbolje od Suareza.

+101 gol, segsi fudbal, firmino, lalana, džan i ostatak kičme klopovog tima, puna usta hvale svih bivših igrača...

 

Bukvalno najpotcenjenijj trener na svetu, neko će se vazda usrećiti kad se smori u škockoj -_-

Edited by Ruxin
Link to comment

+101 gol, segsi fudbal, firmino, lalana, džan i ostatak kičme klopovog tima, puna usta hvale svih bivših igrača...

 

Bukvalno najpotcenjenijj trener na svetu, neko će se vazda usrećiti kad se smori u škockoj -_-

 

Biće to kul. Pozove ga Barca da ih preuzme, a on kaže: "Ne mogu dvaput zaredom istu ligu da prelazim."

Link to comment

Mislim na drvnu gradju okupljenu oko njih iz koje je Rodzersara cedio suvu drenovinu.

 

@ Giggsy

 

Zna se kome ide zetva u drugoj sezoni :fantom:

 

Sto se kaze - iz tvojih usta u Bozje usi, ali ne vidim cime,,, Osim ako se ne zezas pa nisam krivo shvatio. Ozbiljno mislim da ce nam Chicharito zabiti sutra, sto je najgore imam njegov dres

Link to comment

Žoze jedino može da uradi nešto sa junajtedom tako što će napred da napakuje toliko napadačkog talenta da mogu da se samoorganizuju i izdominiraju i bez trenerskog inputa.

Znači eventualno ću da razmislim na temu junajteda kad dođe grizman i još koji u tom rangu...mada ne znam koliko je lako privoleti igrače te klase na kombinovanje sa belgijskim ajezdinom nuhijem -_-

Link to comment

4 komada zabija MOU UTD sutra. Ruxin ne verue... :fantom:

 

misliš da će ta četiri komada što daju jednom godišnje da ispucaju baš protiv Vest Hema?

Link to comment

Вероватно.

 

Лукаку нас увек угази. :blush:

 

Едит: Romelu Lukaku scored against West Ham on nine of the 10 occasions he faced them in an Everton shirt. He also has four assists against the Irons. Five of Lukaku's goals against West Ham have come after the 80th minute

Edited by Прслин
Link to comment

Žoze jedino može da uradi nešto sa junajtedom tako što će napred da napakuje toliko napadačkog talenta da mogu da se samoorganizuju i izdominiraju i bez trenerskog inputa.

 

Može biti samo jedan Pep.

 

Junajted je samo trebao dovesti Čiču umjesto Lukakua, imati i igru i golove. Tuga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...