Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Па Руксине, још пасуља да једете Хадресфилд да стигнете. [emoji3]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Znaci Gerard, Suarez i Coutinho su bili govna? :) Good to know...

 

Mislim na drvnu gradju okupljenu oko njih iz koje je Rodzersara cedio suvu drenovinu.

 

@ Giggsy

 

Zna se kome ide zetva u drugoj sezoni :fantom:

Link to comment

Đe su svi nestali?

 

Realno mi na kraju ipak nije bilo toliko žao što ste ispali smešni na poluvremenu. Precenio sam svoju empatičnost :fantom:

Izvini, ja zaspao oko 66.minute. Vidim da ste slomili otpor brajtonske sirotinje. Cestitam, samo nebo je granica. :fantom:

Link to comment

Izvini, ja zaspao oko 66.minute. Vidim da ste slomili otpor brajtonske sirotinje. Cestitam, samo nebo je granica. :fantom:

Hvala arle! Sudac se pokazao nešto žilavije od sirotana, ali nije ukrao više od 3 komada moram mu priznati....a to nije ni približno dovoljno da namuči pepovu armiju :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

A koliko kod anćelotija? Spaletija? Andre viljaš boaša? Grofa? Dragoljuba bekvalca?

 

Pa gde su tu onda neprijavljeni kinezi... šta ćemo sa njima indrid, a, a?? Ajde sad da te čujemo :fantom:

Link to comment

A koliko kod anćelotija? Spaletija? Andre viljaš boaša? Grofa? Dragoljuba bekvalca?

 

Pa gde su tu onda neprijavljeni kinezi... šta ćemo sa njima indrid, a, a?? Ajde sad da te čujemo :fantom:

 

Dobro to znamo, oni su u Cityju. Tj ne bas u Cityju nego kod Cityjevih vlasnika, al to je to. Uz neprijavljene Indijce, naravno. 

Link to comment

Sta da dam? Koliko je bilo world class igraca kod Rodzersa od 2012 do 2015, a koliko kod Gladiole?

 

Ne znam da procenim, znam da je Rodzers imao jednog od trojice najboljih na svetu.

Link to comment

Ne znam da procenim, znam da je Rodzers imao jednog od trojice najboljih na svetu.

 

Rodžersara je preuzeo Sukija kad je bio jedan od trojice najproblematičnijih na svijetu. Trebalo je očistiti Liverpool od Downinga, Carrolla, Koncheskyja i ostale mrake koju su navukli prethodnici, a da uz prljavu vodu ne ode i dijete (Henderson). Doveo Coutinha iz Intera, promovisao Rašu Slinu, zakratko uvjerio svijet da je Sturridge svjetska klasa i izvukao najbolje od Suareza.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...