Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ili ofsajd ili faul nad golmanom, ali jebiga.

Mignolet je već sjebao sebi sezonu, njemu treba po 6-8 meseci da se oporavi od ovakvih trauma. Od sledećeg kola Karius ili Ward <_< 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

sto nije ofsjad kod gola?

Mislim da je lopta isla unazad? Tj, Britos je bio iza linije odakle je lopta krenula prema njemu [makar tako izgleda]. U najbanju ruku mislim da su bili u liniji. 

 

E sad, faul... mozda i jeste bio

Link to comment

Video-sudija pod hitno da se uvede. Kako ovo nije bio ofsajd?!

 

Watford, čini mi se, komotno ostaje u ligi iako su gadno limitirani. Silva je ozbiljan lik, njegov Hull je prošle sezone izgledao neprimjereno dobro uigran tim za nekog ko je bio osuđen na ispadanje i prije početka prvenstva.

 

Liverpool u defanzivnoj bijednosti besramno kopirao Arsenal od sinoć.

Link to comment

Solidan Lpool. Salah dobar, ulazi u prilike, dobro se kreće i lijepo sarađuje sa Friminom. Dobar i mali Alex, fali mu duela ali biće igračina od njega kroz par godina. 

Link to comment

Mislim da je lopta isla unazad? Tj, Britos je bio iza linije odakle je lopta krenula prema njemu [makar tako izgleda]. U najbanju ruku mislim da su bili u liniji. 

 

Nemoguće da je bio u liniji sa Richarlisonom ako se rvanje sa golmanom odvijalo na gol liniji.

 

Realno nije bitno, kako su igrali Klopp treba da bude presrećan ovim bodom. Watford rival po meri, opstanak ne bi trebalo da dođe u pitanje.

Link to comment

Video-sudija pod hitno da se uvede. Kako ovo nije bio ofsajd?!

 

Watford, čini mi se, komotno ostaje u ligi iako su gadno limitirani. Silva je ozbiljan lik, njegov Hull je prošle sezone izgledao neprimjereno dobro uigran tim za nekog ko je bio osuđen na ispadanje i prije početka prvenstva.

 

Liverpool u defanzivnoj bijednosti besramno kopirao Arsenal od sinoć.

Ово је напредак на последње суочавање са Силвом. Извукли смо бод.  :fantom:

Ја мислим да је Симон завршио каријеру у Ливерпулу, а није ми јасно како не може да се нађе пар бољих балвана од Ловрена.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...