Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Razumeo bih da je ubacio 3 stopera. Ali Monreal i Kolasinac da cine trojicu pozadi uz Holdinga??

 

Dunulo mu je da od monreala pravi štopera, ali kolašinac i holding su tu prinudno. Inače bi igrali kosc i mustafi očigledno, a kolašinak na levi bok.

Sad, može biti da je wengerara mogao dovesti još kojeg ozbiljnog štopera ako već planira da igra 3-4-3, ali to je već pitanje za njega...

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Liverpool ne prodaje direktnim rivalima?

 

Prodaje kome hoćeš, ali zahtevaju apsurdnih 27-30 miliona za igrača kog su se evidentno već odrekli.

Link to comment

Svaka čast Kolašincu na ovome, 99% igrača bi šutnulo...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

 +1 

 

Sead je odličan. Mada je i ovo Lakazetov gol.

 

Mogao je bar Mustafi da igra. Jedino komunista Venger stalno odmara igrače u prvom kolu od silnih napora. Niko drugi to ne radi.

Link to comment

@kopi

 

Sto te on razocarao, a nije Liverpul? Klop nista nije ucinio da ojaca ekipu dovoljno za najvece domete. Para ima ali se ne trose. Ceka se Miki Maus iz Lajpciga kao da nema drugih rjesenja. Meni je normalno da Kutinjo ispizdi i trazi da ide u ekipu koja se bori za... nesto vise.

 

Mislim da si zaboravio da ima još 20 dana do kraja prelaznog roka, a verujem da postoje neke alternative u odnosu na prve želje. 

 

Ne znam što je potpisivao novi ugovor ako je tako naprasno ispizdeo. Uostalom, videćemo šta se sve tačno dešavalo.

 

 

A Arsenal - Lester je trenutno baš ono što sam želeo za početak sezone :Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...