Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Arsenal sa Ozilom koji je prošao pik, bez zveri na zadnjem veznom, samo Lakazet i Kolašinac-premalo.

Kako cujem, Arsenal ganja jos jednog veznjaka do kraja prelaznog roka.

 

Arsenal ima 10/11 u sluzbenim tekmama nakon preformiranja. Jedini poraz kod Tottenhama. Sa 3 u zadnjoj liniji se moze podnijeti i manjak klasicnog DM-a, pogotovo jer Xhaka djeluje dosta dobro uz Ramseya ili Elnenyja.

 

Ozilu je 29, nije on jos ni prismrdio peaku.

 

Imamo golmane, sredjene bocne pozicije kao niko u ligi i raznovrsne napadacke opcije. Necemo se zajebavati sa Ligom prvaka. Za razliku od svih drugih, mi jedini imamo vise igraca nego sto nam treba.

 

Ja bih tipovao na titulu da smo uzeli Krychowiaka/Rabiota/Matuidija od borrisa.

Link to comment

Krychowiak je dostupan, ne znam da li ste ikad razmisljali o njemu. Za sada nema ponuda za njega. Mislim da je cijena 20M€, mozda grijesim.

 

Rabiot-a ne damo a Matuidi ce najvjerovatnije u Juve. PSG mora da proda nekoliko igraca ovog ljeta, Ben Arfa, Krychowiak, Matuidi, Lucas i najvjerovatnije Di Maria.

 

Imate i specijalistu za penale.

Edited by borris_
Link to comment

Kako cujem, Arsenal ganja jos jednog veznjaka do kraja prelaznog roka.

 

Arsenal ima 10/11 u sluzbenim tekmama nakon preformiranja. Jedini poraz kod Tottenhama. Sa 3 u zadnjoj liniji se moze podnijeti i manjak klasicnog DM-a, pogotovo jer Xhaka djeluje dosta dobro uz Ramseya ili Elnenyja.

 

Ozilu je 29, nije on jos ni prismrdio peaku.

 

Imamo golmane, sredjene bocne pozicije kao niko u ligi i raznovrsne napadacke opcije. Necemo se zajebavati sa Ligom prvaka. Za razliku od svih drugih, mi jedini imamo vise igraca nego sto nam treba.

 

Ja bih tipovao na titulu da smo uzeli Krychowiaka/Rabiota/Matuidija od borrisa.

jebo to, sta bi sa aleksom sisom?

jel tacno da mu nude 300k funti nedeljno?

Link to comment

ne znam da li si svestan da je RB Lajpcig bogatiji od Barse i Reala, ima više svojih, 'čistih' para.

 

sumnjam da bi oni dali vise para za igrace od reala i barselone, tako da to da imaju vise para na racunu ne znaci nista. 

 

pri tome, mislis da bi oni odbili 200 miliona eura za mozda malcice iznad prosecnog igraca kao sto je keita? pa real ne bi razmisljao da dodje takva ponuda za isca ili barselona sa busquetsom ili piqueom. a oni su svakako svi bolj igraci od 1 keite.

Link to comment

sumnjam da bi oni dali vise para za igrace od reala i barselone, tako da to da imaju vise para na racunu ne znaci nista. 

 

pri tome, mislis da bi oni odbili 200 miliona eura za mozda malcice iznad prosecnog igraca kao sto je keita? pa real ne bi razmisljao da dodje takva ponuda za isca ili barselona sa busquetsom ili piqueom. a oni su svakako svi bolj igraci od 1 keite.

 

To je poenta, Lajpcigu pare NISU POTREBNE. I to je razlika uzmeđu Reala ili Barse i njih. Realu i Barsi je potrebnije da prodaju. 

 

A da im pare znače, prihvatili bi i 80 miliona za možda malčice iznadprosečnog igrača, koliko im je ponuđeno. 

Link to comment

kako nisu potrebne, nemoj da se zajebavamo da je 200m sada sitnis. pa ljudi kupuju igrace od najvise 20 miliona eura.

 

80 miliona u sadasnjem svetu nije isto kao ranije. tako da se 80 miliona nikako ne moze izjednacavati sa 200 miliona. 

Link to comment

liverpool nije bas real ili barca pa da mogu zazmuriti na 100+ miliona bilocega i da ostave igraca na tribini...

Види под Мамаду С. Зна Клопара да буде врло зајебан ако се изнервира.

 

Hoćeš reći da ga nije dovukao otac brendanara za 8 milki i napravio igrača i čoveka od njega? -_-

 

Послао га Рафа. Иначе кад видиш статистику јасно је ко му је фудбалски ћаћа.  ^_^

Mogu na PPP-u

Херцеговац, хоћеш у кило жестине по избору да остаје до идуће године?

Link to comment

Ma da...a uskoro će evo i tierney i dembele da se priključe sukiju, kutinju i ostaloj elitnoj grupi igrača koje brendan definitivno nije napravio  -_-

Link to comment

kako nisu potrebne, nemoj da se zajebavamo da je 200m sada sitnis. pa ljudi kupuju igrace od najvise 20 miliona eura.

 

80 miliona u sadasnjem svetu nije isto kao ranije. tako da se 80 miliona nikako ne moze izjednacavati sa 200 miliona. 

 

Pa nisu potrebne, šta je toliko komplikovano da se shvati. Da su potrebne, prihvatili bi tih 80 miliona glat. Klub ne želi da proda. Kao što Liverpul ne želi da proda Kutinja. Bukvalno ista situacija, igrač bi da ide, klub ne dozvoljava iako su ponuđene ogromne pare i to je to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...