Jump to content

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Basi si popizdeo :D

 

 

 

Meni jako ovo lozenje na City kao prvaka, jedino smesnije mi je svrstavanje Arsenala u top 3.

 

 

 

Pa, ljudi, svi koji slavite srecan vam pocetak nove sezone. Mozda su se neki grbovi izostali, a neki su suvisni, mozda je koja godina prosla, ali jaci intro sigurno necemo videti:

 

 

nisam toliko, jer znam da ga neće pustiti i znam da ima priliku da se iskupi, nego sam razočaran

 

a Arsenal je u solidnoj poziciji, imaju tu Ligu Evrope gde nisu pod opterećenjem, a prošle sezone im je to treće mesto izmaklo za samo tri poena. Ako Lakazet bude pogodak, biće sasvim ozbiljni i vrlo verovatno se vraćaju u top 4.

Link to comment

Naravno da mogu.

 

u teoriji, naravno.

 

sta se zeli postici sa time sto ce ga staviti na tribine? da ce se mozda jednog dana predomisliti? to je verovatno, ali da ce igrati dobro kao i pre sa istom motivacijom, nisam siguran. ako ga posalju na tribine samo mu se cena snizava. i na kraju ce ga svakako prodati.

Link to comment

Mogu na PPP-u

 

Ali to sa tribinama će teško da se dogodi, on nije kompletno retardiran pa da bojkotuje treninge zato što ga nisu pustili u Barsu. A ako bi bojkotovao treninge, šta misliš, šta bi se dogodilo sa njim?

 

edit: da dopunim, tribine su tu kao poslednje sredstvo kazne, ako se bude ponašao maloumno posle svega. Očekujem da bude profesionalac, uprkos ovom ispadu, a ako ne bude profesionalac, ne vidim kako zamišljate da ga prodaju u septembru.

Edited by copkillah
Link to comment

Kako to funkcionise inace? Odbije da igra i prima platu normalno?

Nakaleme mu disciplinsku i smanje platu...

 

Pa neka tuži, ako ima muda...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Ali to sa tribinama će teško da se dogodi, on nije kompletno retardiran pa da bojkotuje treninge zato što ga nisu pustili u Barsu. A ako bi bojkotovao treninge, šta misliš, šta bi se dogodilo sa njim?

Ne bi bio u formi  :fantom:

Link to comment

Moze on da ide na treninge i da trenira. Sta mislis kako ce nezadovoljan igrac izgledati na terenu. Ipak ste u pravu da se to moze izgladiti uz neki dogovor (novi ugovor sa klauzulom).

Link to comment

Ne bi bio u formi  :fantom:

 

i propustio bi SP što ni u ludilu ne želi

 

 

Moze on da ide na treninge i da trenira. Sta mislis kako ce nezadovoljan igrac izgledati na terenu. Ipak ste u pravu da se to moze izgladiti uz neki dogovor (novi ugovor sa klauzulom).

 

Naravno da ga ne bi pustili da takav trenira sa ekipom, može individualno. On je tu u većem problemu nego Liverpul, jer on može više da izgubi. Ima Liverpul para i mogao bi da ga proda za 50 miliona sledećeg leta, sve i da ne odigra ni minut do tada. A on zna da će, ako ostane, morati da KIDA da bi zaigrao na SP.

Link to comment

Ne znam zašto sad hipotetišete o odbijanju nastupa/treninga kad ništa ne ukazuje na to. Više vuče na klupsko pripremanje terena za već uplaniranu prodaju.

 

Meni Coutinho deluje kao tip igrača koji bi sasvim opušteno igrao i trenirao, prodali ga - ne prodali.

Link to comment

nisam toliko, jer znam da ga neće pustiti i znam da ima priliku da se iskupi, nego sam razočaran

 

a Arsenal je u solidnoj poziciji, imaju tu Ligu Evrope gde nisu pod opterećenjem, a prošle sezone im je to treće mesto izmaklo za samo tri poena. Ako Lakazet bude pogodak, biće sasvim ozbiljni i vrlo verovatno se vraćaju u top 4.

 

Sto si siguran da ga ne bi pustili? Velike su pare u pitanju. Sa druge strane Live je pokazao muda ove sezone kad je Koutinjo u pitanju, ali meni deluju i manjak ambicije u dovodjenju jačih pojačanja. Totteu se to ne moze zameriti, tim im je kao čaša, jedino da produze klupu zbog 4 fronta. Ali Klop baš ima par pozicija koje mu škripe i na kojima mu trebaju pojačanja poput Salaha (ako ne i bolja).

 

Arsenal sa Ozilom koji je prošao pik, bez zveri na zadnjem veznom, samo Lakazet i Kolašinac-premalo.

Link to comment

Pa jer prosto ne žele da ga puste, bez obzira na pare, isti slučaj kao sa Lajpcigom i Keitom. Da dođu Real i Barsa i ponude im 200 miliona za Keitu, oni ga ne bi prodali. 

 

I vlasnici svhataju da moraju da pokažu kičmu i da održe reč u ovom slučaju jer bi im prodaja Kutinja, posle svega izrečenog, značila i početak njihovog kraja. 

Link to comment

Sad uriniraju po barsinih 120 miliona, a prošle sezone bili najcrnja sirotinja koju samo klop mađijom drži u top 4 :(

 

Što se tiče arsenala - meni su oni mnogo bolje delovali prelaskom na 3-4-3, mislim da ovaj kadar u toj formaciji može solidno da dobaci ove godine

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...