Jump to content

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ливерпул на срећу има довољно лове, да могу да га оставе на трибинама да се суши.

 

Ovo bih zaista volio napokon da vidim, ali gazdama milioni zaklanjaju pogled na veličinu kluba u odnosu na jednu pizdu. Teško. A sumnjam i da slijedi neka pokajnička priča, nije sigurno sam donio odluku, dan pred sezonu, niti bez manje više realnih opcija.

Link to comment

Ne očekujem da će se Kutinjo nešto preterano inatiti, ali ukoliko bude....nadam se da će mu Liverpul zapržiti čorbicu na način na koji smo mi to morali odraditi Pajetu Jajetu. 

Link to comment

Nema kluba na svijetu koji ce placati igraca da gleda utakmice sa tribine. Inace Barca i fer transferi :lol: (ni moji nisu bolji naravno).

Evo ga i seik  :fantom: stigle pare Barsi, btw. Cuo i Kutinjo  :lolol:

Link to comment

Užasan je problem što se ovo desilo DAN pred početak sezone, pokazao je izrazitu neinteligenciju i jako me je neprijatno iznenadio jer sam o njemu stekao potpuno drugačiji utisak. Ali izgleda da su neke geografske predrasude i generalizacije ipak često tačne. 

 

Pošto klub ne želi da ga proda, da je pametan, odigrao bi na kartu pokajanja. Ljudi vole pokajnike, ako bi se javno izvinio što je jeo govna i izneverio prijatelje i ako bi posle toga izginuo na terenu, ovo bi se lako zaboravilo i sledećeg leta bi mogao da ide gde hoće. A ako bude bio tvrdoglav, to bi mu bila najveća greška u karijeri.

 

Basi si popizdeo :D

 

 

 

Meni jako ovo lozenje na City kao prvaka, jedino smesnije mi je svrstavanje Arsenala u top 3.

 

 

 

Pa, ljudi, svi koji slavite srecan vam pocetak nove sezone. Mozda su se neki grbovi izostali, a neki su suvisni, mozda je koja godina prosla, ali jaci intro sigurno necemo videti:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...