Jump to content

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Ne znam što se Spursi toliko visoko cene kada u sezonu ne ulaze jači nego prošle, plus igraju na novom i tuđem stadionu. Njima je ključ bio WHL gde su bili nestvarno dobri i ja zaista ne očekujem da to ponove na Vembliju. Njih je u proseku gledalo 31k gledalaca po meču i sada dolaze na stadion kapaciteta 90k. Stvarno ne vidim kako će da ponove onakvu formu kod kuće.

 

+1 

 

Samo šta Poketino iščupa iz njih.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Bolje da ostane u Liverpulu  :fantom:

 

Ne ide on nigde. Samo je pitanje kako će da se ponaša posle ovoga jer izgleda da je poslao transfer request MEJLOM. Ima dve opcije, da bude profesionalac ili da na tribinama sačeka sledeće leto.

Link to comment

Ne ide on nigde. Samo je pitanje kako će da se ponaša posle ovoga jer izgleda da je poslao transfer request MEJLOM. Ima dve opcije, da bude profesionalac ili da na tribinama sačeka sledeće leto.

taman da se pridruzi koloniji drugara u PSG.

Link to comment

Ne ide on nigde. Samo je pitanje kako će da se ponaša posle ovoga jer izgleda da je poslao transfer request MEJLOM. Ima dve opcije, da bude profesionalac ili da na tribinama sačeka sledeće leto.

Ima on malo duži ugovor... Mogao bi do kraja ugovora na tribine... I da se pokvare klupski server i faks, kad nešto stiže iz Španije...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Ima on malo duži ugovor... Mogao bi do kraja ugovora na tribine... I da se pokvare klupski server i faks, kad nešto stiže iz Španije...

 

Malo mi onda krivo da ne bude u ekipi koja ce popije jos jednu sedmicu u Rusiji.

Link to comment

Ima on malo duži ugovor... Mogao bi do kraja ugovora na tribine... I da se pokvare klupski server i faks, kad nešto stiže iz Španije...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

Užasan je problem što se ovo desilo DAN pred početak sezone, pokazao je izrazitu neinteligenciju i jako me je neprijatno iznenadio jer sam o njemu stekao potpuno drugačiji utisak. Ali izgleda da su neke geografske predrasude i generalizacije ipak često tačne. 

 

Pošto klub ne želi da ga proda, da je pametan, odigrao bi na kartu pokajanja. Ljudi vole pokajnike, ako bi se javno izvinio što je jeo govna i izneverio prijatelje i ako bi posle toga izginuo na terenu, ovo bi se lako zaboravilo i sledećeg leta bi mogao da ide gde hoće. A ako bude bio tvrdoglav, to bi mu bila najveća greška u karijeri.

Link to comment

Ne znam što se Spursi toliko visoko cene kada u sezonu ne ulaze jači nego prošle, plus igraju na novom i tuđem stadionu. Njima je ključ bio WHL gde su bili nestvarno dobri i ja zaista ne očekujem da to ponove na Vembliju. Njih je u proseku gledalo 31k gledalaca po meču i sada dolaze na stadion kapaciteta 90k. Stvarno ne vidim kako će da ponove onakvu formu kod kuće.

+1

 

Usto, WHL je uzi i presing se mogao lakse igrati, a morace i Riley da zacepi nos i pokaze im neki crveni karton nakon 80 tekmi.

 

Coutinhov rikvest ima ultraglup tajming. Decko ima ugovor do 2022, a racunam da ce Klopp i Ameri da ga podsjete da ugovori, za razliku od onog sto je John Henry govorio nakon nase ponude za Suareza, ipak nesto znace u Engleskoj.

 

Inace, ja Swansea vidim kao ispadace™ jer mislim da im ode Gylfi. Ako ostane, mozda ostanu na knap.

Link to comment

Какав је магарац испао, да пре четири године није дошао ко зна где би био. Ливерпул на срећу има довољно лове, да могу да га оставе на трибинама да се суши. Де Геја сценарио, био би прихватљив.

Link to comment

Hoćeš reći da ga nije dovukao otac brendanara za 8 milki i napravio igrača i čoveka od njega? -_-

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...